Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérjem meg rá a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg rá a szüleimet, hogy elengedjenek a barátomhoz?

Figyelt kérdés

140 km-re lakik a fiú, akivel interneten ismerkedtünk meg, skypeon órákat beszélünk, napi szinten. Már fél éve tart ez, 2 hónapja vallotta be, hogy többet érez irántam, mint barátság, és mivel én is így éreztem, ezért azóta úgymond "járunk". Csak éppen nem találkoztunk még soha.


Találkozni szeretnénk, de nem úgy, hogy ott is alszunk egymásnál. (Mivel még csak 13 évesek vagyunk).


Szóval, nem tudom, hogy, hogy álljak oda a szüleim elé, hogy elengedjenek egy találkozóra vele. Természetesen nekünk úgy is jó lenne akár, hogy egy nagyobb eseményen találkozunk, ahol ott vannak a szüleink, vagy valami.

Egyeltalán még azt sem tudom, hogy, hogy mondjam el az egészet anyáéknak. :/


13/L 13/F



2017. jan. 24. 22:44
 1/9 anonim válasza:
83%

Interneten nem igazán praktikus ismerkedni...

Főleg nem 130 km-re lévő fiú-val! Ezt elég nevetségesnek tartom, hogy nem is találkoztatok DE jártok?!?

De ha mégis ez az álmod vagy az "igaz szerelmed" akkor határozottan állj oda szüleidhez és mond el nekik!!!

Egy jó tanács LÉGY ÓVATOS, és remélem ha össze is jön a találkozó, nem fogsz csalódni...

2017. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont így ahogy nekünk.
2017. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem miután előálltál nekik ezzel a hírrel, megkellene kérdezned őket, hogy esetleg nem-e vinnének el kocsival. Bár én már 16 vagyok, én is a szüleimmel mentem a fiúhoz találkozni, eddig 2x és valószínűleg még egy darabig nem is fognak elengedni egyedül.


Vagy ha esetleg ők semmiképpen nem érnek rá, akkor talán valaki más, aki felnőtt eltudna vinni/kísérni. :)

2017. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Odaállsz anyu és apu elé majd elmondod hogy 13 évesen megismerkedtél egy fiúval aki 130km lakik és jártok. Erre anyu vagy apu ha képen nem is törül dehogy a géped és a telefonod kivágja a fenébe és kapsz egy normális vagy című fejmosást azt hétszentség.
2017. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy 12-13 évesen már szerelmesek, meg többet éreznek a tinik egymás iránt. Mivel ebben a világban nőttek fel, ahol ez úgymond létfontosságú az embereknek, előbb van minden fontos dologbál az, hogy párja legyen valakinek, totálisan megértem, ha a kicsik ezt tekintik példásnak. Viszont azt nem tudom felfogni, hogy 2 ilyen fiatal gyermek hogyan tud vonzódni egymáshoz, és ne érts félre, de nekem még ilyen korban tényleg az volt a legnagyobb problémám, hogy melyik játékkal játsszak, meg melyik haverral lógjak, meg hogy hogyan építsem ki a kapcsolatrendszerem, hogyan ismerkedjek még több emberrel, mert kíváncsi voltam rájuk, mindenre kíváncsi voltam, nem tudtam volna elkötelezni magam. Kicsit off téma. A kérdésedre a válasz, hogy az emberek 90%-ának fura, hogy ilyen fiatalon összejönnek emberek, tehát ne lepődj meg, ha a szüleid csodálkozni fognak, esetleg ellenzik is. A barátoddal tudtok ugyanúgy beszélni majd skypeon, illetve később amikor jobban tudjátok kezelni a helyzetet akár találkozni is tudtok. Meg felénk a fiúk mennek a lányokhoz amúgy:D De úgy csináljátok ahogy nektek a legjobb.:) Nagyon jól kell viszont érvelned ahhoz, hogy elengedjenek, mondd azt nekik, hogy már nagyon ismeritek egymást, fél éve beszélgettek, és megbíztok egymásban, és javaslom, hogy te állj elő azzal az ötlettel, hogy az egyikőjük kísérjen el. Mondd nekik hogy ez neked nagyon fontos.
2017. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, mikor megismerkedtem az interneten a párommal. Ő akkor volt 21 éves, eleinte csak azért írtunk egymásnak, mert mindketten magányosak voltunk, de szerelem lett belőle. Anyumnak meséltem róla, szinte mindent, fokozatosan felhoztam, hogy igen, van valami köztünk.

Találkozni szerettünk volna, úgy volt, hogy ő utazik ide hozzám, és valahova elmegyünk a városon belül. Anyum kicsit belekavart, végül egyből hozzánk jött, szinte végig a szobámban voltunk, bár szegény eléggé meg volt szeppenve :D

Azóta havi rendszerességgel jön hozzánk, 2x voltam én is náluk, együtt megyünk idén nyaralni. :)


De amúgy nem lehet tudni, mit mondanak a szülők. Nekem elfogadta anyum, de főleg azért, mert előtte nem volt senkim, depressziós állapotban voltam, de a barátom nagyon jó hatással volt/van rám, hiába 200 km távolság, képtelenek vagyunk elszakadni egymástól, amikor csak tudunk írunk egymásnak.


17/L

2017. jan. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugy most elfelejtheted, még 16 évesen sem engednélek egy vadidigen pasashoz, aki ki tudja, mit tenne veled. Remélem, a szüleid lesznek legalább ilyen értelmesek.
2017. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nálunk a távolság kétszer ekkora sajnos. Velünk úgy volt, hogy mivel mindkettonknek szigorúak a szüleink így titokban találkoztunk egy napra, bereltunk szállást. Így h már taliztunk egyszer de nem történt baj, szüleink is megnyugodtak...De ennek ellenére én ezt nem javaslom, mert azért ti eelg fiatalok vagytok, én akkor 18 voltam a barantom 16, neked nagyon veszélyes lenne ez .


Szerintem beszéld meg a szuleiddel h menjetek el valahova mondjuk Pesten megnézni valamit, és a gyerek is beszélje le a szüleivel, így talalkozhattok...Ott már könnyebb lesz szuleiddel is beszélni és ha csak rövid időre is, de láthatjátok egymást, és aztán lehet, hogy hamar el is dőlt h ennyi volt a kapcsolat

2017. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp a fiú menjen hozzád!semmilyen helyzetbe sem menjen egy 13 éves lány a fiúhoz.szerintem.nem tudom kinek az ötlete volt ez,de ha azzal állnál elő a szüleidnek,hogy ő jön hozzád talán jobban belemennének.mindenesetre,ha azt mondják majd hogy tul korai,azon ne lepődj meg..
2017. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!