Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik...

Van egy lány aki tetszik ês nem tudom hogy kérjem meg hogy járjon velem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
gugli-belga járunk?
2015. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de unom már.

Hívd el valahova, legyetek kettesben, alakíts ki magatok közöt egy meghitt viszonyt, és utána fogd meg a kezét, dícsérd gyakran meg...

2015. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hívd el valahova többször és egyszer csak fogd meg szépen a kezét mondjuk; vagy ha úgy jön ki a dolog, akkor egy csók is belefér.


Ha csak úgy a semmiből odamész hozzá, hogy járjon veled, akkor garantáltan nemet fog mondani.

2015. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Járhatok veled? Vagy nem szeretnéd? Bocsi, nem akartalak zavarni, ne haragudj! *elfut*
2015. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
foglak duglak
2015. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már előttem elmondták mit csinálj. Nem akarok válaszolni,de nem bírtam ki,hogy ne kommentáljak :D
2015. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd meg neki kézzel pontosan az alábbiakat:


Szívem Hölgye!


Szeretném, ha megtisztelnél azzal, hogy g..i puttonynak használhatom tested minden lyukát. Örömömre szolgálna napjában többször is csordultig tölteni valamelyik nyílásod.


Szerelmes Áhítattal,

Bozon és Scooby-Doo

2015. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben így csinálnám:

"Meg szeretnék veled valamit beszélni. Be kell vallanom neked, hogy nagyon tetszel nekem, és szeretném, ha több is lenne köztünk barátságnál. Bevallom azt is, hogy féltem ezt neked kimondani, mert félek, hogy nem így érzel irántam."


Erre azonnal választ fogsz kapni. Még ha elutasító is a válasz, akkor is sokat nyertél rajta, mert:

- elmondhatod magadról, hogy férfi vagy, mivel ezt sokan félnek megtenni

- nem kell tovább bizonytalanságban élned vele kapcsolatban


Szóval ebből te csak jól jöhetsz ki :) Szóval hajrá!


17/L

2015. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj egy üzenetet a rögzítőjén, hogy Balf Asz vagy és nem tudtad, hgy mondd el! :D:D:D
2015. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!