Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gondolhatok megcsalásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhatok megcsalásra?

Figyelt kérdés
Barátomat az exéhez sok száll köti. Fontos szál.Énis azt mondom hogy fontos dolgok. De szakítottak a lánynak lett más és a barátomnak is ugye én. A lány megbánta hogy szakítottak és sokszor nézi a barátomat. És ő is őt vágyik rá. Ezt próbáltam elfogadni hogy mindenkinek az életében van egy ilyen szerelem. Ma elvette a telefonomat és elolvasta a beszélgetésemet egy fiúval. Semmi nem volt benne olyan szerintem. Írt a srácnak hogy te ki vagy aztán ki is törölte ezt és le is tagadta hogy írt volna. Aztán küldött nekem egy véletlen üzenetet melyben az állt hogy" ha felnősz rájössz hogy nem a te kis Ernőkéd körül forog a világ" a volt csaja mostani pasija Ernő most akkor írt ennek a lánynak ? :( Olyan szomorú vagyok.

2017. ápr. 6. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván az exének akarta küldeni, de ez még nem jelenti azt, hogy megcsal.
2017. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!