Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A megcsaltak hajlamosak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barabás Fanni kérdése:

A megcsaltak hajlamosak a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Van/volt egy barátom. Előző csaja kétszer megcsalta az első 3 honapba de ő megbocsaltott és együtt voltak 1,5 évet! Aztán a csaj szakított vele facebookon! Amin a srác felháborodott...

Most meg fel év után én vagyok neki és egy hónap után volt egy kis vita (féltékeny voltam, és hisziztem) és más nap szakit velem facebookon azzal az indokkal hogy nem látja rajtam hogy boldog vagyok mellete és szomorú vagyok...holott ez nem igaz csak nem mutattam ki...erre megint adott egy indokot és az lenne a kérdésem hogy lehet azért szakitot velem mert előző nap talált valakit és megcsalt? De őt is megcsaltak!! És csak egy hónaposak voltunk!!! És facebookon szakított holott azon volt felháborodva!! Nem értem és szeretnék még egy esélyt hogy még mutassam neki hogy szeretem! De ha megcsalt?? Azt mondta hogy idő kell neki át gondolni hogy adjon-e esélyt vagy sem...



2016. ápr. 15. 19:39
 1/4 anonim válasza:

A kérdés nettó hülyeség szerintem.


Engem sokszor csaltak már meg és van annyi érzelmi intelligenciám, hogy sejthetem majd, mit fog érezni a másik, főleg ha szeretett addig, mert ezeket én is megtapasztaltam mikor én lettem megcsalva. :)


Az meg hogy Facebookon szakított.. 2016..

2016. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első vagyok még: Amúgy ha engem megcsalnak, azonnal szakítok vele, menjen ahhoz, akivel megcsalt, mert hiányolt valamit belőlem, ami a másikban megvan.

Utána akárhogy könyörög, nem fogadom vissza mert újból megtenné. Ha egyszer megtette, többször megfogja és ez bizalmi problémákhoz vezet, ami az alapja lenne mindennek.

2016. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mcgalagony17 válasza:

Szerintem természettől függ, ki hogy fog állni egy megcsalás után a kapcsolatokhoz. Ha normális, akkor nem fogja annak kitenni a környezetében élőket, ami miatt ő maga szenvedett, viszont ha bosszúálló típus, akkor onnantól kezdve ő fog átgyalogolni mindenkin... Szóval megcsaltból igenis lehet megcsaló szerintem.


22/N

2016. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy mivel (a saját bőrükön tapasztalták) és tudják milyen megcsalva lenni, még inkább hűségesek.
2017. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!