Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásra bíztat?

Figyelt kérdés

A párom azt mondja hogy nem bánja ha megcsalom csak nem kell az arcába dörgölnöm. Az egésznek az az oka hogy Ő most pszichésen nem alkalmas a szexre (még huzamosabb ideig), én pedig már megőrülök a szeretkezés hiányától. Tényleg tiszta szívemből szeretem őt és nem akarom megcsalni, de egyszerűen elviselhetetlen ez az állapot. Ti hogyan viselitek el az ilyen időszakokat? Megcsaljátok ezért a párotokat?


F


2017. márc. 2. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ilyen nincs ember. Ezt csak beképzeled magadnak, hogy annyira elviselhetetlen állapot, ha tényleg így érzel én degeneráltnak nyilvánítalak. Ha megcsalod akkor meg...na nem mondok több jelzőt.
2017. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ekkora drámát csinálni a dologból. Feltételezem, hogy neked is van kezed...
2017. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes ez a helyzet, mert ha szeretem, nem kívánok mást, és nem is csalom meg. Viszont idővel tényleg elviselhetetlen az ilyen helyzet, akkor lehet, hogy jön valaki, és megingok. Csak diszkréten. de az is lehet, hogy addigra már mérséklődik a szeretet, és akkor el is hagyom.
2017. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
A bszashianyba nem halsz bele, verd ki naponta 2-3x es kesz. Eszem megall, hogy egy kis problema miatt maris masba dugnak egyesek.
2017. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Nő vagyok, de nehezen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy valaki huzamosabb ideig (!) nem alkalmas a szexre pszichésen. A szexnél jobb stresszoldó, endorfintermelő (boldogságfokozó), stb. nem nagyon létezik, pont hogy javítja a negatív lelki állapotokat. Úgyhogy nekem ez eléggé kifogás-szagú...

Adott helyzetben azt vizsgálnám, hogy a párom mindent, de tényleg mindent megtesz-e annak érdekében, hogy a helyzet javuljon. Ha igen, akkor nem csalnám meg, hanem mellette állnék minden erőmmel és segítenék neki abban, hogy meg tudja oldani a problémákat.

Ha azonban úgy érezném, hogy mindez csak kifogás és nem is keres megoldást a problémára, akkor szakítanék és utána azzal szexelnék, akivel csak akarok, megcsalás nélkül.

És mielőtt bárki azzal jön, hogy egy nő más, nekünk nem annyira fontos a szex: de igen, nekem fontos része a párkapcsolatnak és többek között pont a szex- és megoldáshiány miatt váltam el a volt férjemtől.

2017. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó kis teszt :D
2017. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
5# Nekem is fontos a szex, de ha valami komolyabb gondom van, akkor a hatam kozepere se kivanom.
2017. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

# 7: Ha valami komolyabb gondom van, akkor törekszem arra, hogy megoldjam!

Egy-két napig, hétig természetesen elviselhető, de itt huzamosabb időről van szó! Egy huzamosabb ideig fennálló komolyabb baj pedig nem csak szexuálisan viseli meg a párkapcsolatot. Nem tudok olyan problémát elképzelni, amit hosszú távon ne lehetne megoldani azzal, hogy változtatunk a helyzeten.

2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Például a páromnak iszonyú stresszes munkahelye volt, teljesen kikészítette lelkileg. De láttam rajta, hogy nem várja a csodát, hanem folyamatosan adja be a jelentkezését, jár állásinterjúkra, úgyhogy kitartottam mellette a nehéz időszakban. 3 hónap alatt talált új munkát és újra a régi lett.

Ha csak panaszkodott volna és kifogásként használja, akkor valószínűleg nem tartottam volna ki mellette. És nem azért, mert számomra annyira elviselhetetlen ez az állapot, hanem mert az előző kapcsolatomból tudom, hogy milyen az, amikor valaki éveken keresztül csak kifogásokba kapaszkodik és ígérget, hogy MAJD jobb lesz. Ha nem is tesz érte, akkor mégis mitől lenne jobb?

2017. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1-2 napos problema nem komoly gond, ne nevettess :D Lehet akar egeszsegugyi gondrol is szo ami mondjuk nem egy het alatt mulik el, a kezeles ellenere sem mert tovabb kell varni a hatasra.

Nem azert mondom, mert nalunk olyan gyakori lenne a szexhiany, par nap marad ki maximum ha epp faradtak vagyunk, de megertenem, ha a parom valami miatt epp nem akarna eg darabig. Ha nem tesz valaki semmit a gondja ellen, az akkor is gaz, ha nem megy a szex rovasara.

De a te hozzaallasod szimplan gyoker.

2017. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!