Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnétok erre mondani valamit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnétok erre mondani valamit, tanácsot adni? (Erdekelne ti mit gondoltok errol? )

Figyelt kérdés
Na az van hogy en es a baratom most voltunk egy evesek,de korulbelul olyan februar kornyeken vettem eszre rajta valtozast.Eloben minden oke volt mindig, de mikor neten dumaltunk mar nem voét a regi.Nem irt annyi cukisagot mint régen ugy vettem észre h nem várja annyira a talikat mint régen,és korulbelul szinte en kezdeményeztem a beszélgetést mindig.De mondom eloben meg minden oksi volt.Aztan egyszer ezt az egészet elmondtam neki,és oszinten elmondta h van benne egy olyan érzés hogy majd kiakarja élni magát(nem lányok terén) hanem szorakozasilag nagy térre lesz szuksége.De mondta h nagyon szeret és még az az ido nem jott el amikor kiakarja élni magát csak hamarosan.Plusz mondta h ne haragudjak de konnyen megszokja a dolgokat és ezért is viselkedik igy.Miután ezt megbeszéltuk jobb lett egy picivel de ettol fuggetlenul hianyzik az aki régen volt,hogy olyanokat irjon nekem,meg h o is varja a talikat.Kicsit rosszul is esik h ilyen.Viszont ahogy mondtam eloben minden a legnagyobb rendben nagyon cuki.szerintetek ebbe belekellene torodnom vagy mondani neki h meglehetne ezt még változtatni hogy néha kapjak uziket?
2017. ápr. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze azért valamennyire fontos hogy mi van a neten. De ha élőben minden oké akkor nincs miért aggódni
2017. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te azt az elején lévő szikrázó szerelmet hiányolod. Mivel egy év alatt már sokat megtudtatok egymásról és megszoktátok egymást, persze, hogy megváltozik az egész.


Nekem is így volt. Barátommal anno hajnalig dumálgattunk állandóan, verseket írt nekem, folyamatosan írta, hogy mennyire szeret, én hasonlóan. Majd ez szépen kezdett elmúlni, a kezdeti rajongás, rózsaszín köd felszállt, de attól még ugyanúgy szeretjük egymást, 2 éve együtt vagyunk.


Kicsit frissítsétek fel a kapcsolatotokat, közös programmal, vagy valamivel.

2017. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószinuleg igazad van! Meg kell szoknom hogy ez már ilyen lesz.Most megyunk majd vadasparkba:).koszonom szépen!:)
2017. ápr. 7. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!