Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóval 9. -es vagyok es meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 9. -es vagyok es meg altalanosban szerelmes voltam egy fiuba vagy 4 evig nagyon nehezen tudtam tovabblepni es csak par honapja sikerult. O mindig csak szorakozott velem nem jartunk. Mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Most viszont ismerek egy fiut aki nagyon megtetszett es meg kedves is tudom hogy nemsokara beleszeretek de nem lehet. Azert mert ebbe a fiuba szerelmes az egyik baratnom es ezt el is mondta nekem ez az egyik a masik meg hogy a fiunak tetszik a legjobb baratnom akinek egyebkent van baratja de folyton egyutt vannak es ilyenkor ott vagyok en is. Viszont ram sem nez meg koszonni sem akar. Nem szabad beleszeretnem mert nem tehetem ezt a baratnommel es a masik meg hogy egyebkent sem jonne ossze velem..

2017. ápr. 6. 22:18
 1/3 A kérdező kommentje:
15/L
2017. ápr. 6. 22:19
 2/3 kribeg válasza:
Akkor szerintem próbálj meg minél távolabb maradni. Csak így tudod azt ki küszöbölni, hogy tényleg bele szeress. Tudod, ha ez meg történne neked nagy fájdalom lenne így én azt tanácsolom hogy tarts távolságot.
2017. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) az a baj hogy nem nagyon megy ez a tavolsagtartas dolog mert hiaba tudom hogy nem szabadna mindig ot keresem es alig varom hogy lassam szval nem tudom mit fogok csinalni :(
2017. ápr. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!