Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy mar nem is erdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mar nem is erdeklem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom hogy miert csinalja ezt egy srac(19). Eddig 2szer randiztunk es szerintem jol sikerultek. Tegnap azaz penteken volt a masodik randink ahol megbeszeltuk hogy este elmegyunk egy buliba es elotte majd ugy is talalkozunk az egyik kocsmaba (nem igazan nevezheto kocsmanak de felig az) es amikor odaertem csak koszont es utana ugy viselkedett mintha ott se lennek. Nagyon rosszul esett es meg a buliba se jott el pedig vartam. Irtam neki meg ma hajnalban a buli utan hogy hogy van es hogy masok elott nem ismer meg es nem ir vissza. Lehet hogy nem is kellett volna irnom neki? Vagy miert csinalja ezt? Nem erdeklem mar? Az a baj hogy nekem tenyleg nagyon bejon. 17/L
2017. ápr. 8. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy még a buli elott történt valami, amivel megbánthattad?

Amúgy jól tetted, hogy írtál neki,szóval amiatt ne aggódj.

2017. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi bantot nem momdtam, bunko se voltam hiszen tetszik nekem es szerintem en is neki mert latom ahogy nez meg folyamatosan mosolyog
2017. ápr. 8. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le, hogy már nem érdekled.
2017. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!