Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ennyire szerelmes vagyok? Már nem fogok belőle kiszeretni?

Figyelt kérdés
Plátói szerelem ezt itt az elején leszögezem.Mindig rá gondolok és hiába foglalom el magam bármivel akkor is csak ő jár a fejemben.Próbáltam már mással ismerkedni de nem jött össze a dolog.Amíg én őt szeretem addig nem tudok másba szeretni még kényszerrel sem.Próbáltam nem keresni akkor sem lett jobb.Volt hogy 1 hónapig nem láttam és nem hogy gyengült volna az érzés, inkább csak erősödött.Közelébe zavarban vagyok.Van hogy szóhoz alig bírok jutni.Van mikor telefon beszélgetésnél hebegek-habogok.Közelében minden gondom elfelejtem és nagyon jól érzem magam vele.Boldog vagyok ha ő is az.Ha szomorú akkor próbálom megvígasztalni de együtt érzek vele.Mindjárt 5 hónapja hogy beleszerettem.És most hogy itt lesz a szünet 1 hétig nem láthatom és szomorú vagyok.

2017. ápr. 9. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de elmúlt. És még mindig inkább ez mint amikor csalódsz valakiben. Vagy reménytelen szerelem ugy h ismeres és stb.
2017. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, talan az elso "nagyobb" szerelmed, de ne felj, leszel meg szerelmes ennel jobban is, raadasul olyanba, aki viszonozza
2017. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele -beszélgessetek többet írj rá
2017. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!