Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Hogyan tudnék kiszeretni belöle?

Figyelt kérdés
Nos a történet ott kezdődik hogy még ano első osztályban amint megláttam a lányt egyböl beleszeretem.Elkezdtem barátkozni vele hogy megismerjem közelebrő is,és ennek az lett a vége hogy az egyik legjobb barátom lett.3-adik osztályban (bár nem mondtam meg neki hogy szeretem) de rájöttem hogy ő csak barátkènt tekint rám.Egy kicsit rosszul esset de azèrt azt mèg eltudtam viselni.Meg probáltam kiszeretni belőle de ez nem jött össze,ès már ott tartok hogy hetedikesek vagyunk ès èn mèg jobban szeretem.Probálok nem nagyon beszélni vele de mivel az osztálytársam+ most még egymás mellet is űlünk.És ha ez még nem lenne elég.az egyik barátomal jár.És ellégé rosszul esik hogy már 7-éve szerettem de ő ezt nem visszonoza.És még valami ö az elsō szerelmem és nem visszonoza az érzèseimet.Tudnátok valami tanácsot adni ez ügyben?
2017. jan. 12. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Kiiratkozol a suliból :D !

Nemmész a közelébe és kerülöd a kontaktot/konfliktust!

Szeress bele más valakibe!

Vagy csak fektesd meg, utána lecsillapodnál vagy tetszene és többet akarnád !


És ezeket komolyan írtam , mind beválik úgy 90%

2017. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtetem ida irni: 14 éves vagyok ès úgy nehéz beleszeretni másba úgy hogy folyton csak ö jár az eszemben
2017. jan. 12. 01:09
 3/6 anonim válasza:
100%
amikor én ennyi idős voltam én is átéltem ezt. Amikor összejött a nagy szerelmem valaki mással aki nem én voltam egy világ tört bennem össze. DE! Rájöttem hogy bennem is vannak értékek, amire más lány felfigyelt csak annyira el voltam vakulva, hogy nem vettem észre...mert egy olyanért tepertem aki észre sem vett. Te is nyisd ki a szemed, és nézz szét. Nem csak ő van a világon, hanem sok más, jobb lány. Akit megérdemelsz. Mert ha ő ennyi időn keresztül semmibe vett téged, nem éri meg hogy marcangold önmagad. Fel a fejjel, és gondolj arra, hogy sokkal jobb lány vár rád, csak ki kell nyitnod a szemed:)
2017. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Csapkod a fejed egy kalapáccsal, és el fogod felejteni az érzéseidet iránta. Sőt, ha szerencséd van, minden mást is.
2017. jan. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az èrtelmes commentet meg a vicceset is mert van humor érzékem
2017. jan. 12. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
szeress bele másba vagy utáld meg
2017. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!