Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is bocsi azért, ha egy kicsit hosszú lesz. Szóval, mindenm november elején kezdődött, amikor a párhuzamos osztállyal közös programra mentünk. Előtte este elkezdtem az évfolyamtársaim facebookját nézegetni, hogy ha valakivel beszélgetek akkor lgalább egy pár dolgot tudjak róla. Ez így is volt, egészen ameddig amikor az egyik fiú profiljára tévedtem. Egyből éreztem valamit, amit még talán soha. Nagyon megtetszett a fiú és egyből a tudatára is akartam adni, mert ilyen dolgokkal nem szeretek várni és általában nem is szoktam. Simán kimondom az érzelmeimet de ez nála valahogyan máshogy volt. Másnap amikor megláttam elkezdett nagyon dobogni a szívem és tudtam, hogy valami nincs rendben. beszéltem egy pár e,bernek erről, ők azt mondták, hogy lehet hogy szerelmes vagyok. Erre hamar fény derült, hiszen akárhányszor megláttam feszült lettem, és a föld alá süllyedtem volna. December elején az egyik osztálytársam el is mondta neki, hogy miket mondtam róla, és kiderült hogy a fiúnak is tetszem, csak fél. Mint én. Akárhányszor találkoztunk a folyosón, vagy tesin néztük egymást, szemeztünk, mosolyogtunk. De csak ennyi. Semmi több. És kezdtük egyre jobban elfelejteni egymást. Aztán most kb március végén ismét elkezdtünk érdeklődni egymás iránt, ismét minden ugyanolyan mint azelőtt. Csakhogy az egyik osztálytársam szerint nem én tetszem neki, a másik szerint féltékennyé akar tenni, és mindenki mást mond és engem ez a hihetetlen titkolózás elbizonytalanít. meg is dícsért a barátainak elvileg. Most lesz a szülinapja, gondoltam ráírok csak elkezdünk bezsélgetni vagy valami. Kérlek adjatok tanácsokat! 14/L

2017. ápr. 10. 21:01
 1/3 October15 ***** válasza:
Hányszor írod ezt még ki? Menj oda és kiderül.
2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jaja, írj rá, kezdjetek el dumálni. az meg senkit se érdekel, mit mondanak az osztálytársaid...
2017. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. ápr. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!