Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? 15/L (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? 15/L (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem évek óta tetszik. Osztálytársak vagyunk. Régebben elkezdett fogdosni de nem hagytam neki és utána nem szólt hozzám erre rá egy hétre megtudtam ,hogy barátnője lett ez nagyon fájt megpróbáltam őt elfelejteni. Ebben az évben megint elkeztünk beszélgetni többször megemlítette viccből ,hogy szerelmes belém itt elkezdtem reménykedni elakartam mondani neki, hogy mit érzek de megint megtudtam, hogy van barátnője hamar szakítottak most egy hónapja nincs barátnője és egy hónapja megkért hogy segítsek neki tanulni mert félévkor sokból bukott segítetettem pár napja elkezdte nézni meg mondani hogy már nagy a cicim nem szóltam hozzá mert hát ne a cicim nézze de utána másnap már beszélgettünk nagyon sokat nevettünk de erre egy napra nem szólt hozzám ,elkerült és egésznap nézett vagy két napig ezt csinálta mikor megkérdezte a legjobb barátnőm, hogy mi a baja erre azt mondta hogy jobb lesz nekem ha nem fogunk többet beszélni nem értem hogy mi van vele segítsetek

2017. ápr. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, de ezek a 15 évesek még ilyenek (nem sértés)..a legtöbb hím egyed egyszerre több nőstény kegyeiért küzd. Fő fegyverük a tapizás és a gúnyolódás, ám a nőstények nem mindig értékelik a gesztust. Kapcsolataik nem tartósak, általában 2 hét alatt félreismerik a másikat, de a hímek nem adják fel amíg szaporodásra hajlandó nőstényt nem találnak. Tavasz beköszöntével kezdődik meg a párzási időszak. A hím a párosodást körülbelül 1 perc alatt elvégzi. Ezután a nőstény hozzálát a kérdés kiírásához: "terhes vagyok?"
2017. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Haha ez vicces
2017. ápr. 2. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos nem vicces, mert tényleg így van. de hogy komolyan is válaszoljak..

Biztos tetszel neki, de ennek nincs nagy jelentősége nála. megtapizott és ezzel letudta. én is ezt csináltam annyi idősen. sok lánnyal ismerkedünk hátha valamelyiknél sikerrel járunk. Az hogy sokból bukott, nem tudom mitől van, lehet valami családi ok vagy ilyesmi, de ha nem egy észlény szerintem ne foglalkozz vele, ha komolyan mérlegeled a dolgokat. ha meg nem vagy komoly akkor meg nem értem mire ez a nagy sértődés hogy a melleidet nézi stb..ez szerintem olyan a lányoknál hogy kipakolják, hogy aztán nyávogjanak ha megnézik, ezzel mégjobban felhívva magukra a figyelmet..

2017. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3- ból bukott irodalom, nyelvtan (ezt a kettőt egy tanár tanítja és elege pikkel rá) ének. Matekból, infóból, bioszból és angolból 4-es öt-ös nem buta csak nem érdekli
2017. ápr. 2. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi időm voltam egy lány oszt tásam taperolt mindig de nem tudom mért de nem jöttünk össze . Már elmullotam 20 véleményem szerint könyű prédanak tart meg akar dugni tetszel neki
2017. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de akkor sem biztos, hogy lesz belőle komoly kapcsolat. Egyébként miért nem tanár korrepetálja, ha olyan gyenge tanuló?
2017. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!