Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

16/F


Nektek bejön az olyan pasi, aki barátságos, kedves, intelligens.? Odafigyel rátok, meghallgat bármikor. Úriemberként viselkedik, illemtudó. Nem az a vagány, rossz fiú, hanem szerényebb jellemű inkább. Vékony testalkatú, de sportos. Öltözködése pedig farmerből és slimfit ingekből áll.



2017. ápr. 12. 15:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem ecset hajú.
2017. ápr. 12. 15:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok lány, se korod beli, dupla annyi vagyok, mint te. :) Így, némi tapasztalattal mondom:

nem baj, ha kicsit rosszfiúsra, macsósra veszed a figurát, de csak annyira, amennyire te magad valóban rosszfiús tudsz lenni, és ne játszd túl, mert az már csak szerep lenne.

Az sem baj, ha divatozol, vagy kipróbálsz pár frizurát.


Ahhoz, hogy sikeres legyél az életben, egy jófiú érzelmi és mentális intelligenciájával, és egy rosszfiú férfias fellépésével kell rendelkezned.

Azok a jófiúk, akik jófiúnak látszanak, hiába viszik sokra, jelentéktelenek maradnak, de azok, akik igazi rosszfiúk, idővel elkallódnak.


Ám a kettő elegye nyerő páros lehet mind a nőknél, mind az életben való érvényesüléskor. A lányok olyan pasikról álmodnak, akik megbízható lelki társak és férfias jelenségek egyszerre. De kevesen teljesítik mindkettőt. Alakítsd úgy magad, hogy te teljesítsd! ;)

2017. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Xyz333 ***** válasza:

Hajad milyen, meddig ér?

Nekem bejönnek a nem divatimádó srácok, a farmer és ing már igazán jó párosítás, bár néha azért a kényelemért a póló is elmegy, nem? :)

Viszont a kedvességből és a barátságosságból egy idő után túl sok.

Ne légy túl kedves! Legyenek lányok felé bosszantó beszólásaid, persze ami nem tér el személyedtől! Próbálj olyan dolgokat kihozni magadból amiket eddig nem, de még hasznodra válhatnak!😉


16/L

2017. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A hajam hossza az olyan normális, ami nem is túl hosszú, de nem is túl rövid. Vannak néha olyan beszólásaim, amivel bosszantok egy lányt, de nem vagyok az, aki nagyon k****g.
2017. ápr. 12. 16:33
 5/12 Xyz333 ***** válasza:

Na az akkor remek!

Jobb/Több nem is kell! (az én ideálomhoz)😊

2017. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek csupa jó tulajdonságok, érdekelne a rosszabb oldalad is ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani. Egyébként egyetértek az első válaszolóval, szerintem is az a legjobb ha a kettőt kevered.
2017. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rosszabb tulajdonságaim: nem vagyok valami izmos, nehezen nyitok mások felé (bár van egy lány, akivel jól elbeszélgetek). Kicsit félénk vagyok.


Miket kellene még írnom?

2017. ápr. 12. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Tipikus jó fiú, de ez nem baj hiszen nagyon sok lánynak bejön.
2017. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez így tök jól hangzik, de nekem kellene még egy kis extra benne. Pl legalább a rockot vagy a metált szeresse
2017. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A rockot szeretem, leginkább az alternatívat
2017. ápr. 17. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!