Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek bejön Orbán Viktor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik! Persze a dolgaival nem értek egyet, csak a külseje miatt szeretem.

16/L



2016. jan. 30. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Inkább engem szeress!

17/F

2016. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hát nekem nem az esetem. De meg kell kérdeznem, hogy komolyan gondoltad vagy csak poénból? :D Meg mi az, hogy "szeretem" az alatt mit lehet érteni? :D Azt hogy kiposzterezed a szobád a képével vagy csak bejön, mint egy színész. Mert elégé furcsa valakit így szeretni. Szerintem.
2016. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én imádooom :D Vele szoktam fantáziálni esténként! ;) Olyan helyes, amikor kiáll. Nem szeretem a politikát, de miatta nézem mindig a politikai híreket. Imádooom <3 Rá szoktam maszturbálni
2016. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen kb mint egy színészt. Követem a facebook posztjait, lementem a képeit (1-2 van is kirakva a szobámba) Sokaknak C. Ronaldo, nekem ő az álomférfi. Mindenki hülyének néz emiatt de nem tudok vele mit csinálni. :DD
2016. jan. 30. 19:01
 5/10 anonim válasza:
100%

2. hozzászóló voltam :D

Az úgy másabb. Különbség van a kettő között. Az biztos, hogy nem minden napi xd :D pl. a 3. hozzászóló ha komolyan gondolja akkor beteges xd :D

2016. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

xdddd neeeeeeeeee am nekem is bejön, se

elképzeltem a posztereket es röhögőgörcsöt kaptam mellesleg

2016. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ááhh szóval a 21.században az alakváltó reptiliánokra buknak a csajok
2016. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha megnézitek, 2005-ben még nem nézett ki rosszul. Mostanra hízott, meg kicsit megváltozott.


Mindenesetre férfias, csak kicsit alacsony.

2016. jan. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig is gondolkodtam, hogy van olyan ember akinek bejön kinézetileg Orbán Viktor?

Ezek szerint igen.

Egyébként nekem nem, abszolút.

2016. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te nem szeretsz senkit a szüleiden kívül .
2016. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!