Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam egy barátomnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egy barátomnak a titkos szerelmem és ő is az övét azután megesküdtünk hogy nem mondjuk el senkinek többi lent?

Figyelt kérdés
Ő neki kiderült a titka de az enyém nem. Szerintem el mondta a szerelmemnek (mostantól b nek fogom írni) mert egyik nap kísértem haza és el arról beszéltünk hogy az ö szerelemének barátnője lett. És utána azt mondta hogy tudja hogy én kibe vagyok szerelmes. Szerencsére el tudj addig húzni az időt hogy mire megmondta volna a választ addigra pont haza ért. Most mit csináljak? Életemben nem volt még barátnőm ☹ :(

2017. ápr. 13. 00:06
 1/6 A kérdező kommentje:
13/F szeptemberben 14/F
2017. ápr. 13. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, és ha neki is bejössz happy end. Ellenkező esetben jobb időben megtudni.
2017. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó de én nyárra terveztem az hogy bevallom neki
2017. ápr. 13. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért pont nyár-ra? Akkor nem találkoztak. Mi értelme?
2017. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nyárra mert közel lakunk egymáshoz és ha igent mond találkozhatunk naponta ha pedig nemet akkor pedig nem fogok vele találkozni. Én nagyon félek az ilyenektől. És zavarba leszek ha meglátom. És nem tudom hogy fog majd utána kezelni
2017. ápr. 17. 23:19
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? En nagyon fiatal,de talán segithetek.
2019. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!