Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tehetem jóvá? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetem jóvá? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akivel nagyon jól elvagyok de számomra ez nem barátság. Pár napja elkezdett beszélni nekem egy csajról én meg lefagytam aztán tovább haladt a téma beszélgettünk meg minden aztán egyszercsak megakart csókolni de csak a szemével utalt rá de ezt tisztán láttam. Nos én mindenkinek mutatom a keményt de ilyen téren nyúl vagyok. Szóval elkezdtem a földet bámulni. Ezt nagyon elszúrtam és most lehet összejön azzal a másik csajjal. Bevallani neki ezt biztos nem fogom az sode bírtam

Valakinek valami ötlet? Nagyon elegem van magamból

17/L



2017. ápr. 13. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ki kell lépned a komfortzónádból. Beszélj vele. Kérdezd meg hányadán álltok.
2017. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem mehetek oda hozzá hogy figyelj már

Tetszek neked.

2017. ápr. 13. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod,hogy osszejon a lannyal?

S hogy lehet az,hogx egyik pillanatbam tehed akart megcsokolni a masikba pedig mar egy masik lannyal akar osszejoni? :)

2017. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nem is. De ha barátok vagytok akkor merjél már kérdezni valamit. " Mi van köztünk?"

Vagy valami hasonlót.

2017. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát 1szer találkoztak kb egy hete. De mondta hogy milyen szép meg hasonlók.

Hát igen. Én se értem

2017. ápr. 14. 11:44
 6/11 A kérdező kommentje:
De amugy lánynak nem ciki kezdeményezni?
2017. ápr. 14. 11:45
 7/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egyetalán nem ciki ha egy lány kezdeményez . Manapság egy lány sokkal talpraesettebb mint fiú :).
2017. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ha beszéltél a sráccal írd meg hogy sikerült
2017. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben voltam en is! De mindenkeppen mondd el neki mit erzel! ezt a te erdekedben,en is igy voltam es elmondtam es megertett a baratom,es ugyanolyan baratok vagyunk mint regen,de azert mert neki baratnoje van.De ha meg akart csokolni biztos o is erez valamit ugyhogy valld be neki!
2017. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
volt egy ötletem...ha lerészegedem sokkal bátrabb vagyok és kiváncsi vagyok mit reagálna ha megcsókolnám ha elutasítana lenne mentségem. Ismerem magam elmondani nem tudnám :( mielőtt mondanátok... életembe kb 3szor voltam részeg szóval nem vagyok olyan.
2017. ápr. 16. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!