Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mivel tehetem ezt...

Mit tegyek? Mivel tehetem ezt jóvá? Büntudatom van.

Figyelt kérdés
Elmondtam egy személy titkát egy embernek aki tovább adta és kiderült. A személy már iskolába sem akar jönni. Büntudatom van.
2016. máj. 21. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogosan van buntudatod. Kerj bocsanatot mast nagyon nem tehetsz. Es tanulj az esetbol.
2016. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Helyes hogy bűntudatod van, ezzel nincs semmi baj.

Suliba jársz, tehát gyerek vagy még. A gyerekkor a tanulás legfőbb ideje: nemcsak matek és irodalom, hanem az emberekkel való kapcsolatok terén is. Te most belefutottál egy hibába, te követted el. Ez egy lecke. Most megtanultad hogy, ha valaki megosztja egy titkát veled, akkor ő megtisztelt a bizalmával és illik ezt viszonozni azzal hogy nem mondod el másnak.


Gyerek vagy, hibáztál, rájöttél... Bocsánatot kérhetsz (én ezt megtenném) és legközelebb már ne fuss ugyanebbe a hibába. Tanulj belőle. Mindenki hibázik és annyi a lényeg hogy tanuljunk a hibáinkból.

2016. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!