Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel, most rettenetesen félek, hogy öngyilkos lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy hete rettenetesen elromlott a kapcsolatunk, ma este elkezdett depizni (a múltjával kapcsolatban, többet nem mondok), majd szerintem a legjobb tanácsokat adtam neki (mondja el a szüleinek) de nem fogadta meg, majd veszekedni kezdtünk.

A végén ő mondta ki, hogy nem megy ez a kapcsolat, hanyagolni kéne, mert nem illünk össze.

Nagyon félek, hogy öngyilkos lesz, mit tegyek?



2017. ápr. 13. 22:51
 1/9 anonim válasza:
100%
Döntsd el. Ennél tökösebben már! Mérlegelj, hogy mit tudsz tenni és mennyire fontos neked, mennyit ér az egész.
2017. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem maga a kapcsolat már nem fontos, de azt nem akarom, hogy MIATTAM legyen öngyilkos...
2017. ápr. 13. 23:01
 3/9 Xyz333 ***** válasza:
75%

Erre gondolhattál volna kicsit hamarbb is...

Gondold át mit tehetsz, mit lenne a leghelyesebb, mivel nem tudom a történetet, nem tudok mást ajánlani, minthogy figyelj oda rá legyél ott mellette és ha már a kapcsolat nem fontos neked(ami azért fura mert azért együtt voltál vele és csak így hopp egyik pillanatról a másikra már nem számít) akkor legalább csak lássa, hogy érdekel mi van vele.

2017. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem keresi a társaságom. Ha írok neki, szerintem letilt/ nem válaszol.
2017. ápr. 13. 23:34
 5/9 Xyz333 ***** válasza:

Akkor nem sok mindent tehetsz...

Esetleg ha elmész hozzá.

2017. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj az édesanyjának. Ne ő, Te.
2017. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blondie.W ***** válasza:
33%

Már bocs, de elég hülye p*csa, ha öngyilkos akar lenni egy ilyen dolog miatt (miattad). Meg ez az egész öngyilkososdi annyira szánalmas, a gyenge emberek menekülése..

Szerintem is beszélj a szüleivel, hogy minimum vigyék el egy pszichológushoz.

2017. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az egész vita, amiért szakított velem azért robbant ki, mert mondtam neki, hogy eridjen má' pszichiáterhez mert ez már nem normális (persze szebben mondtam neki)
2017. ápr. 15. 13:38
 9/9 Blondie.W ***** válasza:
61%

Kedves kérdező, abszolút egyet értek veled. De mindenképp rövid időn belül zárd ki a lányt a fejedből, életedből.

Bármit is csinál a lány, az nem a te hibád lesz. Saját hülyesége.

2017. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!