Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 hete szakitottunk, majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hete szakitottunk, majdnem 2 eves kapcsolat utan, annyira faj, nem is beszelunk azota. Félek, hogy öngyilkos leszek miatta, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Neha eszembe jut, hogy semmit sem er az eletem nelkule, ilyenkor legszivesebben ongyilkos lennek, csak felek, hogy nem sikerulne es az emberek gyavanak tartananak. Egyaltalan hogyan lehet tulelni az elso szerelmet, ha vege van, annyi mindenen mentunk keresztul, egyutt eltunk es most semmi..itt vagyok egyedul, mit csinaljak???
2009. márc. 20. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mindenki keresztül megy egyszer az életében. Ezért életet eldobni, nos ez lenne a legnagyobb baromság a világon. Tudom, most azt érzed amit érzel, de ez nem fog így maradni mindig. Új embereket kell megismerni és új célokat kell magad elé állítani, tudom én, hogy marha sablonos amit mondok, de itt tényleg ez a legjobb helyzet. És igen, ha öngyilkos lennél, egy gyáva és főképp nagyon ostoba emberként vonulnál a történelembe. Ha előtted milliók kibírták az ilyen helyzeteket, akkor nehogymár pont neked ne menne...és nehogy azt hidd, hogy a ti szerelmetek másabb vagy erősebb volt, ez nincs így (mindenki ezt hiszi).


Tudom én hogy nehéz, de azt is tudom, hogy ilyen helyzetben az ember szeret azért a szarban ücsörögni és sajnáltatni magát, de te még csak véletlen se tedd ezt. Nem hiszem el, hogy előtte semmi öröm nem volt az életedben. Ha mégis így van, akkor rettenetesen sajnállak. Ha átvészelted az első pár hetet (azaz a kritikus időszakot) akkor tessék elmenni mozogni, sportolni, és főleg ISMERKEDNI és új dolgokat megismerni...akkor majd rájössz, hogy egy a kapcsolat vége az rohadtul nem az életed végét jelenti... 24/F

2009. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

2 évig vele voltál. egy biztos pont volt az életedben. megszoktad hogy ott van mindig támaszkodhatsz rá, stb...majd lesz más ilyen...úgy látszik nem ő volt az igazi...mást is meglehet szokni és szeretni.

Nekem párhónapos volt a nagy szerelem, és kellett 1-1,5 év hogy túllegyek rajta, de már kiröhögöm....

2009. márc. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Azt mondják az idő mindent megold,legalább is a sebeket begyógyítja. Az első szerelmemet 11-12 éve ismertem meg 1 évig jártunk,ha most találkoznánk bizony megdobbanna a szívem,gondolok rá néha... de azóta rengeteg dolog történt sok-sok jó,most 8 hónapos kisbabánk van a párommal akit nagyon nagyon szeretek. Remélem veled is sok-sok jó fog még történni és ne erölködj az elsőt soha nem lehet elfelejteni...
2009. márc. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Más fél a Haláltol szinte reszket,te meg akarsz halni egy szerelemért.szerelemért élni kell nem meg halni,nem?majd jönn egy másik az még szebb,lesz csak agy esélyt magadnak meg a másik szerelemnek ne néz hátra a multra néz elöre örülj neki hogy elmult;jöjön a másik, a következö minnél szebb lesz meg látod ne félj.most te szomorkodsz,majd ö is fog ha nem miattad majd más véget és eszébe fogsz jutni.de egy az biztos elhagyni elhagyhat de elfelejteni soha,ahogy te sem.sok szerencsét!!!
2009. márc. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Megértem mit érzel, de az öngyilkosság nem megoldás, ez csak egy menekülés a problémák elől. Inkább nézz szembe a tényekkel! Gondold végig a dolgokat. Szakítottatok, de nem dőlt össze a világ.


Nyilván fájni fog egy ideig. Az első igazi szerelem nagyon meghatározó az ember életében és ez fáj a legjobban. Én egy hónapig emésztettem magam, de aztán egyre jobb lett a helyzet. Belenyugodtam és elfogadtam ami történt.


Azt tanácsolom próbálj meg célokat kitűzni magadnak, amik majd boldogítani fognak. Ne hagyd el magad! Tanulj meg új dolgokat, járj el úszni például, mozogj sokat, olvass, keresd fel a barátaidat. Hidd el egy bizonyos idő után már nem fog fájni úgy ahogy most. Senki nem ér annyit, hogy öngyilkos legyél miatta. Inkább mutasd meg, hogy te igen is képes vagy újra talpra állni.

2009. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

ne legyél gyáva! mindenképp próbáld meg elfelejteni, de ne az alkoholban találd meg a felejtőtársad..

és ne legyél öngyilkos..gondold végig!megér annyit h meghalj??sztem egyértelműen NEM!!és még arra is gondolj, hogy mások akik szeretnének sokáig élni, mert van miért, ők meghalnak balesetben, betegségben, stb..te pedig még fiatal vagy, előtted az élet..és csak úgy eldobnád??ne csinálj hülyeséget!!

2009. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt is egy enyhe próbálkozásom is emiatt, nekem is az első szerelem volt, 2-3 évig kínlódtam, de most visszagondolva csak nevetek, hogy ilyen hülye libán viselkedtem. Most boldog párkapcsolatban élek. Ne add fel, pláne ne az életed. Most azt érzed, hogy soha senkit nem fogsz még így szeretni, de igen is fogsz. Kicsit változtass magadon (nekem mindig bevált), kirándulj, ne hagyd, hogy ezen rágódj. Fel a fejjel, ettől már csak jobb lehet
2009. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megkerdeszhetem mi oka volt a szakitasnak, 2 ev utan ?
2009. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én ugyan ezt érzem mint te!! 1 hete hogy szakított velem a barátnőm, igaz csak 3 és fél hónapig voltunk együtt, de nekem ő volt az 1. MINDENBEN!!! nagyon szenvedek én is, és igen nekem is a fejemben van az ÖNGYILKOSSÁG gondolata!! de bennem van az is hogy megéri vajon?? én IMÁDOM a volt bnőmet, de nem vagyok Gyáva!! NEM SZABAD FELADNI!!! tudod mit csinálok ma?? elmegyek az ex bnőmhöz és megpróbálok mindent hogy újra együtt lehessünk!! ezt csak azért mondom el hogy gondold át, próbálkozz, ha mégsem jönne össze a dolog, akkor tedd azt amit már az előttem lévők tanácsoltak!! TARTSD BE ŐKET!!!



U.I. Tudod mi a legrosszabb?? hogy benned van hogy nélküle nem ér az életed semmit, nem tudsz örülni semminek, nem fogja meg a kezed, nem érdeklődik irántad, nem kérdezi meg hogy milyen napod volt, nem lehetsz vele..ez mind bennem is van, és FÁJ, fáj mert az én hibám hogy szakított velem, nekem még ez is tetézi a dolgot, hogy ma is lehetnénk együtt ha nem okozok neki csalódást, és jobban értékeltem volna azt akit a világon mindennél jobban szeretek, de nem így volt, elhanyagoltam őt..de ilyenkor tudja meg az ember értékelni azt akit szeret, ha már nincs vele!!!

Remélem hogy nem csinálsz hülyeséget, én is így teszek, itt a nyár sok jó csaj, új szerelmek, új kapcsolatok, NE ADD FEL!!!

2009. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hosszu tortenet lenne, a lenyeg, hogy o amerikai es nekem februarban haza kellett jonnom, egyreszt kozos megegyezes volt, mert nem tudom, mikor tudnak kimenni, most be kell fejeznem az egyetemet, a baj nem az, ami tortent, hanem ahogy tortent, miutan hazajottem, meg minden nap beszeltunk, majd egy nap azt irta, ez igy nem jo, mert ha minden nap beszelunk, annyira kotodik hozzam, nem tud tovabb lepni es innentol nem adott eselyt sem, hogy elmondjam, en hogy gondolom, azota nem beszelunk es nem valaszolt a levelemre sem. Annyit mondott, nem tudja, tudunk e baratok maradni, most adjunk idot a dolognak. Az faj, hogy el sem tudtam mondani annyi mindent, valahol tudom, hogy neki is nehez, de ez a legkonnyebb modja, hogy tul tegyuk magunkat egymason, hogy egy ideig nem beszelunk. A legnehezebb, hogy o volt a mindenem, mindent megtett ertem, imadott es soha nem bantott volna meg. Hianyzik, meg faj, hogy nem beszelunk es nem akarom elvesziteni, legalabb baratkent, de felek, hogy neki nem fog menni es nem akar majd soha tobbe beszelni. Amugy 23 evesek vagyunk mindketten

Koszi a tanacsot, engem is az vigasztal, masok is atestek mar ezen, de en ugy ereztem, a mi szerelmunk mas lesz, soha nem mulik el, akkor miert van mindez? raadasul azt se tudom, haragszik e.

2009. márc. 20. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!