Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben az esetben? Van még esélyem a srácnál?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövidre fogni. Van egy srác, akibe teljesen belezúgtam, és egy ideig úgy éreztem, hogy van is nála esélyem, mert annyira durván egy húron pendültünk, és ő is mondta, hogy mennyire hasonlítunk, meg megosztottuk egymással a problémáinkat, és teljesen megnyíltunk, őszinték voltunk, segítettük egymást, röhögtünk a másikon, és tényleg nagyon jól elvoltunk illetve elvagyunk a mai napig. (Bár élőben nem dumálunk olyan sokat, mivel nem egy osztályba járunk, de facebookon rengeteget, meg néha azért leállunk beszélgetni a folyosón, ha úgy adódik, meg mindig hatalmas vigyorral köszön nekem^^.) A lényeg az, hogy nagyon közel kerültünk egymáshoz szerintem.. És én elhittem, hogy ő kedvel engem "úgy".. Csakhogy az egyik közös ismerősünktől megtudtam, hogy más lányt szeret >< Mondjuk azt a lányt még sose látta, mert neten ismerkedtek meg, és a lány nem viszonozza az érzelmeit, szóóval nem tudom mennyire lehet komoly.

Nem tudom, hogy most miként tekint rám. Csak barátként, vagy ő is érez valamit.. Mert néha olyanokat ír, amik arra utalnak, hogy fontos vagyok neki. Néha annyira édesen aggódik értem, vagy éppen próbál felvidítani, vagy csak törődik a lelkemmel.. Meg Ő is annyira megnyílt előttem. Elmondja a legmélyebb félelmeit is, hogy mi bántja stb.

Biztos nem csak játszadozik velem, mert Ő nagyon nem olyan. Ismerem. De akkor meg nem értem mi ez..

Csak barátként tekintene rám? Ha igen, mit tegyek? Mi ez egyáltalán?



2017. ápr. 14. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Viszont én is voltam úgy hogy szerelmes lettem egy olyan emberbe akivel igazából soha nem találkoztam. Nem tudom hogyan, de durva volt az biztos. De véleményem szerint sokkalta erősebbek az érzelmek úgy hogy találkoztok beszéltek és ilyenek mint valami netes szerelem.

Ééééés szerintem van esélyed.

2017. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy tetszik e neki valaki...ha kicsit bátor is vagy,akkor elmondod neki utalgatva hogy nked bejön...de csak utalgatva..................
2017. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Második vagyok: szerintem van esélyed, ha ilyen jól működik a barátságotok és fiú-lány párosról van szó akkor megér egy próbát...
2017. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
öszejösztök:o
2017. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!