Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kint voltunk barátnőméknél,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kint voltunk barátnőméknél, és ott találkoztunk egy sráccal (azaz 3mal),5lány. Egy fiuval elkezdtem "kavarni" de utánna azt hittük nem kellünk egymásnak mert egyszer találkoztunk és azt én ronottam el. Mit geyek?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy barátnőmnek is bejött, szerelmes lett belé a srác pedig nem. És mint kiderült a srác engem "akar". Mit tegyek?Tegnap volt egy házibuli és ott lesmárolt és én is mégjobban beleszerettem de közbe a barátnőm haragudna rám ha összejönnék vele... Valaki segítsen! mit tegyk?
2017. ápr. 15. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a bnőddel. Mivel a sráccal nem járt igy sztem nyugodtam lehetnél vele. A barátnődnek meg majd ugy is lesz más.
2017. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!