Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy lány, akit szerettem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csucsu007 kérdése:

Volt egy lány, akit szerettem. Aztán mivel nem lett belőle semmi, sokáig nem találkoztunk. Utána viszont nagyon jó barátok lettünk. Ez volt egy fél éve. Most azonban úgy érzem megint beleszerettem. Lehetséges ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jo baratok vagytok, akkor tolts vele tobb idot, hivd elfel valahova, talalkozzatok tobbet, aztan majd kialakul. Lehet o is erez valamit
2017. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A legutóbb visszautasított, szerintem most sem lesz ez másképp...
2017. márc. 28. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
azt hittem ezt a kérdést én írtam ki mert ez pontosan így történt velem:(
2017. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Áh borzasztóan félek, hogy mi lesz... Még várok, aztán bepróbálkozok nála... Legalább megpróbálom
2017. márc. 29. 07:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetslges lehet. Tedd amit szeretnél. Nekem bejött.
2017. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösui neked is! Megyekvmindenkit lezöldözök :)
2017. márc. 31. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!