Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Nekem kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nekem kellene lépnem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki az évfolyamtársam. Novemberben együtt kellett mennünk fizika csapatversenyre, ami végül elmaradt. Sokat beszélgettünk, nagyon megtetszett, szimpatikusnak tartottam. Azóta ez már odáig fajult, hogy szerelmes lettem... márciusban újra megrendezésre került a fizika verseny, majd azt követő napon is egy csapatban voltunk egy másik versenyen.

Néhány osztálytársa és barátja segítségével sikerült kiderítenem, hogy én is tetszem neki.

Valamelyik nap rám is írt és egy csomót beszéltünk...

Viszont ha suliban vagy városban találkozunk, szinte mindig azt veszem észre, hogy elfordítja a fejét... Pedit biztosan lát.

Barátai szerint csak zavarban van. Létrehoztunl Messengeren egy csoportot, próbálunk valami "véletlen" helyzetet megtervezni, de attól félünk, hogy nagyon váratlanul érné, és ott is nagyon zavarban lenne. 14/l


2017. ápr. 15. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak hülyít. Vagy egy nagyon szánalmas alak,akinek gépen keresztül van csak személyisége.
2017. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehetséges, bár én nem ilyennek ismertem meg :/

Illetve ha a barátai is azt mondják, hogy tetszem neki... Ráadásul ők az én barátaim is.

2017. ápr. 15. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tényleg zavarban van. A legegyszerűbb, ha élőben elkezdesz vele beszélgetni, akkor majd oldódik. Tényleg csak menj oda bátran, köszönj mosolyogva és beszéljetek kicsit. A fiúknak kell a bátorítás :)
2017. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első butaságot ír csak zavarban van félénk és fél a visszautasítástól. kicsit közeledj te hozzá.
2017. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!