Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholmérgezést kaptam...

Alkoholmérgezést kaptam gólyatáborba. Bánom a dolgot, de muszáj lesz tovább lépnem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Csak akkor olvasd el és írj, ha tudod, hogy milyen hasonló cipőben járni, ha lehet ne akarj oktatni, hogy mekkora hlye vagyok mert tisztában vagyok vele...

Szóval

Jó volt minden első 3 nap, aztán jóval többet ittam, mint amennyit bír a szervezetem. Előjöttek a jelei, össze vissza beszéltem még másnap is, szinte csak negatív dolgokról tudtam beszélni. Aztán utolsó 2 nap már csak feküdtem a táborban, végül az lett, hogy hazajöttem. Ezzel hazavágtam az egész gólyatábort. Nagyon bánom a dolgot, de már nem tudok vele mit csinálni. Ha lehetne vissza csinálnám... Szerintetek ezek után hogy lehetne elérni azt, hogy a többiek úgy tekintsenek rám, mintha ez nem történt volna meg? Persze meg fog maradni tudom, de idővel szerintetek javul?



2014. szept. 1. 04:11
 1/7 anonim válasza:
Meg nem kaptam alkohol mergezest de annyit tudok csak mondani hogy az ismeroseidnek is mond el mennyire megbantad amit csinal es amiket mondtal amikor total reszeg voltal
2014. szept. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A fene se törődik vele. Vót, aki részeg vót, vót, aki részegebb.
2014. szept. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha más nem hozza fel, akkor ne beszélj róla. Ha pedig szóba jön, akkor mondd meg, hogy szégyenled, de mindenki követ el hibákat. Neked ez egy ilyen volt, már nem tudsz vel mit csinálni.
2014. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sört ittál vagy töményet?
2014. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindent..
2014. szept. 1. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Fiatalság bolondság.Sose feledd fő a mértékletesség:)

Erős másnaposság esetén van egy úgynevezett "csodaszer":

Propolisz.Vigyázat mert allergiát is okozhat.

1 dl hideg vízbe 50 csepp tinktúrát kell csepegtetni és azt egyben meginni.

2014. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem inkább az aggasztana, hogy mit hagyok ki.
2015. febr. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!