Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet az, hogy régebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy régebben tetszettem neki, most meg már nem?

Figyelt kérdés

15/f vagyok, és van egy lány, akivel kölcsönös érzéseket tápláltunk egymás iránt, majdnem össze is jöttünk, és egyszer csak elillant ez az egész, és barátjaként kezelt/kezel..

Ez az egész mi miatt történt? Tudom, hogy mivel félénkebb voltam, kicsit elhúztam a dolgot, de ez volna az oka? Egyántalán én tettem valamit, vagy más történhetett?


Valamiért nem tudom elfelejteni azt a lányt, és ez még rátesz, hogy együtt sportolunk, és szinte minden nap dumálunk. Minden este ez a kérdés jár a fejemben, hogy mit ronthattam el..


2017. ápr. 16. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt történt? Hmm, lássuk csak. Kezdjük az elején. 15 éves. Hja. Nem is folytatom tovább.
2017. ápr. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkerdezted, es ö erre azt mondta, hogy baratkent tekint rad? De korabban amikor megkerdezted, azt mondta, hogy tetszel neki?
2017. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megrakják a tüzet,

Mégis elalúszik,

Nincs az a szerelem

Ami el nem múlik...

2017. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj és beszélj vele.. Lehet, már megunta a sok várakozást.
2017. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!