Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak én vagyok a következő a sorban? Amikor együtt iszunk a vége mindig kavarás de ha nem iszunk akkor ilyesmi nem történik. Ez jelent valami? 18/l

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ez jelent valami?"

Dugásra jó vagy neki, de mást nem akar tőled.

2017. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem szoktam kavarni, de ha valakivel kavarnék, akkor azzal mindenre terveznék, csak komolyra nem.

Ez a kavarás dolog elég éretlen dolog, nem beszélve arról,hogy egy lány, akinek van tartása, nem kavar, bármit is takarjon számára a szó.

2017. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de azzal tisztában van, hogy én nem fogok vele lefeküdni 2 hét után
2017. ápr. 16. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor le fogsz vele 4-6 hét után, a hozzáállásod alapján biztos. Megkap, és utána jön a következő ilyen naiv könnyen kapható lányka, mint te.
2017. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!