Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugy érzem ha együtt maradok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem ha együtt maradok vele nem tudom szeretni de ha elhagyom annyira fog hiányozni hogy beledöglök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm is pont ebbrn a helyzetben van, ő a srác nélkül éli mindennapjait.
2017. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted nincs ertelme vele maradnod :/ ha mar tenyleg nem szereted akkor neki is es neked is jobb lenne kulon... biztos hianyozna, sot ugy fog fajni alig birod majd ki ha szakitasz, ez egyreszt azert van mert felsz tovabblepni, masreszt mert szeretted ot... te tudod erezned kell, hogy szereted e meg!!

13L

2017. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lépj tovább

nagyon fog fájni

egy darabig bánni is fogod

de utána jobb lesz

velem is volt ilyen és továbbléptem

17F

2017. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Kevesebbet legyetek együtt. Töltsetek együtt feleannyi időt, mint eddig. Akkor nem unsz rá, nem kapsz tőle csömört, nem kívánod, hogy bár ott se lenne, de elhagynod sem kell.


Egyszer beszélgettem egy házaspárral, nyugdíjasok voltak, de mellette dolgoztak, váltásban láttak el ruhatárosi funkciót. Kérdeztem, hogy tudnak évtizedek óta együtt lenni, ha egyszer sosem látják egymást a váltott műszak miatt, nagyon keveset vannak együtt. Azt válaszolták: pont azért, mert nincsenek túl sokat együtt, így nem mennek egymás idegeire.

2017. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem ugyanez volt. Nem akartam otthagyni, mert akkor úgy éreztem belehalok. De mikor vége lett vele annyira szabadnak éreztem magam. Előtte lekötött és nagyon rosszak voltak a mindennapjaim. Boldogtalan voltam. Azóta viszont a mostani baratommal a legboldogabb vagyok. Nagyon megérte továbblépni. Ha ezt tudom nem várok hónapokat a szakítással. Tudom, nehéz kimondani de utána sokkal jobb lesz!!
2017. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit szívből szeretünk, akkor az egy életre szól és őt a szakítás után is szeretni fogjuk, még akkor is, ha megbántott. Olyan van, hogy nem tudunk együtt maradni azzal, akit szeretünk, mert összeilleszthetetlenek a hétköznapi szokásaink, de az csak duma, hogy "nem tudod szeretni". A tiszta, őszinte szeretet nem tudás, hanem érzés, ami létrejön és megmarad, nem lehet azt tanulni, vagy erőltetni. A ma szeretlek, holnap utállak életforma úgy 14-17 éves korban sem erény de van remény, hogy kinövi, aki így viselkedik. Másrészt egy emberről írsz, akinek bizonyára vannak érzései, igényei, vágyai, véleménye. Talán ezeket is figyelembe kellene venned, mert nem egy cipőről van szó, amit, ha fölveszel szorít, ezért este bevágod a szekrénybe, de másnap rájössz, mégiscsak az a kedvenced és megint felhúzod!
2017. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!