Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy még nem volt barátnőm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. Van most egy lány aki tetszik, de van neki barátja, akivel mellesleg jóban vagyok. A lánnyal egy iskolába járok, sokat is beszélek vele. Kicsit félénk vagyok, így nem mindig merek ráírni fb-n vagy beszélni vele.


Szerintetek mit tegyek?

És mennyire gáz az, hogy még nem volt barátnőm?



2017. ápr. 17. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj öregem, 15 éves srác vagyok, nagyon szeretek lányokkal beszélgetni, sokukkal jóba vagyok, rengeteg lány barátom is van, de kapcsolatra úgy érzem még nem állok készen. Persze, ha látok egy szép lányt akkor azért megmondom magamba, hogy fú apám ez igen, sőt, szerelmes is voltam már, de szerintem 16-17 éves korban van értelme kapcsolatnak. Működhet 13 éveseknél is, de az még közel sem olyan komoly. Szóval semmiről nem maradtál még le.
2017. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Először is nem ciki.

Ha tetszik viszont van pasija akivel jóba vagy nem erőltetném azt hogy próbálkozz nála mert beégnél, inkább majd ha szakítottak, de akkor legyél résen :)

2017. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem :).Ha a lányzónak van barátja, akkor maradjon ez meg csak plátóinak.Ne fájdítsd a szíved miatta.
2017. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi teljesen normális vagy rá ér még a szerelem ... Nem kell sietettni
2017. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg idén leszek 18 és még egy pasim se volt. Majd ha lesz akkor lesz. Nem én döntöm el, hogy neked gáz-e
2017. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!