Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval idén lettem 9ikes, és a volt osztálytársnőm folyamatosan a fejemben jár. Jóban voltam vele padtársak voltunk utolsó évben. Régebben is bejött, de most főképp. Alakra sem rossz, de a személyiségéért imádom. Mondhatnám olyan mintha lelki társak lennénk. Meg folyamatosan arról gondolkodok hogy feküdnék vele le. Multkor is találkoztam vele, megölelt és azóta csak az jár a fejemben. Fiúja sincs kicsit féltékeny mint én. Egy régi történet még alsóban vittek minket moziba, szájon puszilt. Azóta is úgy érzem hogy neki is bejövök. Tudom egy életben egyszer van ilyen hogy rátalálunk a lelki társra, ezért nem akarom elengedni, de túl félős vagyok. Mi lesz ha mégis visszautasít? Utána már barátok sem lehetünk :( Minden segítséget megköszönök.

2017. ápr. 17. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs elfelejtettem: 15 éves fiú vagyok
2017. ápr. 17. 20:40
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor találkoztunk kérdezte hogy van e barátnőm, tetszik e valaki én meg mondtam neki hogy igen, és visszakérdezett hogy tud e róla én csak annyit tudtam mondani hogy nem tudom szerintem nem. Elrontottam? :(
2017. ápr. 17. 20:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és amikor régebben kérdezte ki tetszik akkor nem mertem megmondani hogy ő. Mást mondtam neki.
2017. ápr. 17. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet ,embertől függ,,egyidösök vagyunk :) amugy,,,beszélgessetek facen (írjatok)egymásnak ,aztán beszélgess félbehagyott téárol pl:hogy a barátnőd ilyen olyan de neki mond hogy ismerjen magára
2017. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet! Köszi ! :D
2017. ápr. 17. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Na hogy megy....olvasd el amit kuldtem priviben
2017. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megint írtam priviben olvasd el
2017. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!