Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés

Szerdán voltam egy versenyen ahová két tűzoltónő vitt el. Összesen 4-en voltunk a kocsiban: a két tűzoltónő, az egyik csapattársam és én. Az egyik tűzoltónő rögtön azzal indított hogy milyen gyönyörű szemem van. Aztán a kocsiban elkezdett beszélni az egyik fiáról (kiderült hogy ő az a fiú akit egy héttel ezelőtt a területi válogatón kinéztem magamnak hogy milyen jól néz ki) és valahogy eljutott a beszélgetés odáig hogy milyen jó lenne ha én lennék a fia barátnője és hogy nézzem meg Facebookon mert szerinte helyes gyerek. Én akkor csak nevettem és nem vettem komolyan. Aztán persze otthon megnéztem és akkor jöttem rá hogy ő az a srác. Egyből bejelöltem ő meg visszajelölt úgy hogy elvileg nem tudja hogy ki vagyok. És ez az amit nem értek. Jó tudom hogy ez csak Facebook meg ilyenek és hogy ez nem minden de akkor is. Én nem szoktam visszajelölni olyan embereket akikről nem tudom hogy kicsoda.

Viszont (szerintem csak belemagyarázás de hátha :D) mi van akkor ha az anyja nem véletlenül hozta fel a témát? Mi van ha a múlt héten ő is kinézett magának és elmondta az anyjának ő meg "kézbe vette a dolgokat?"

Vagy esetleg az anyja miután hazament mesélt rólam és szimpatikus lettem neki és azért jelölt vissza?

De akkor miért nem ír rám?


A lényeg hogy nekem nagyon tetszik a srác és szeretném megismerni. Hogyan tovább? Esetleg írjak neki én?

Még sosem voltam ilyen helyzetben jól jönne egy kis segítség :D. És bocsi hogy hosszú lett.

16/L 18/F



2017. ápr. 14. 17:15
 1/2 anonim válasza:
100%
Írhatsz neki nyugodtan.Semmit sem veszítesz vele:) Ha visszajelölt az azt jelenti,hogy bár nem ismer,de szimpatikus vagy neki:)
2017. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlkombinálod. Írj rá, és majd alakul:)
2017. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!