Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy egyoldalú szerelemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyoldalú szerelemben szenvedek és most megtetszett egy másik fiú és most ez a két dolog összegyűlik bennem és fáj, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki megtetszett.

Nem merem elmondani hogy másképp érzek iránta de az a baj hogy van mikor egy szavas válaszokat ad amitől szomorú leszek.Nagyon áttudom érezni a dolgokat illetve másokkal együt tudok érezni.Mit tegyek?



2017. ápr. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az az egyoldalu szerelm? migyülik össze benned?melyiknek nem mered elmondni?érthetőbben mert igy senki nem tud neked segiteni
2017. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyoldalu szerelem az, amikor csak az egyik szereti a másikat, a másik meg semmi különöset nem érez az érdeklödő iránt.
2017. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kérdésben több dologról beszéltél, de a kifejtés meg teljesen másról szól...így nem túl érthető
2017. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek!

Van egy olyan pasi akibe beleszerettem de ő nem viszonozza.Elkezdtem ismerkedni fiúkkal de egyikük sem fogott meg.Majd most találtam egy olyan fiút aki érdekel és tetszik is nekem.

A pasi a tanárom szóval meglehet érteni hogy miért nem viszonzott a szerelem és ez így van rendjén.De az a baj hogy nem tudom elengedni a tanárom.Viszont jó lenne megölelni valakit, valaki mellé odabújni és vagy érezni.Viszont a fiú van hogy egy két szavas válaszokat ad néha és mikor tudom hogy baj van akkor nem mondja el mert zárkózott típus és bennem még nem bízik úgy meg.A legjobb megoldásnak azt látom hogy elengedem a tanárom és a fiút választom csak nem tudom hogy megmondjam e a fiúnak amit érzek őszintén.Most békén hagytam mert rossz kedvűnek tűnt és nem akarta elmondani a dolgot de rám is kihat az írása vagy az ahogyan érez.

2017. ápr. 18. 20:23
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a tanart valasztani nem lenne tul okos otlet. Inlabb a fiunal probalkozz. Beszelgess vele de ne legyeltul ramenos, azt nem igazan szeretnik. Illetve egyen kerdese...de szerintem semmikepp se a tanar iranyaba menj.
2017. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!