Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy egy másik lány nagyon sok ideig nem váltott ki belőletek vonzalmat, de később beleszerettetek, és egy csapásra megváltozott a dolog?

Figyelt kérdés
Remélem értitek,amire gondolok.Írjatok már kort is legyetek olyan aranyosak!Köszi nektek! :)
2017. febr. 18. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha beleszeretni ugyan nem is, de olyan volt már, hogy elkezdtem némi vonzalmat érezni utólag, valaki iránt :)

20/L

2017. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt rá példa... és ők azok akik mindig kicsit ott lesznek a szívemben és a legszebb fajtája a vonzódásnak, mert nem egyből vakon jött, hanem fokozatosan, lassan, nem belezúgva egyből, hanem ráadásul tényleg azt láttam aki valójában és azért kedveltem meg és ugye rózsaszín köd nélkül a nyers valójában. ^^
2017. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Most is ez van...:(
2017. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Aha, az első szerelmemet már 2 éve ismertem, mikor a kapcsolatunk természete megváltozott és közelebb kerültünk egymáshoz. Se előtte, se azóta nem szerettem annyira senkit, mint őt.

19/L, akkor 16 voltam.

2017. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan így volt
2017. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Elöször csak látásból ismertem,és akinek nem ismerem a személyiségét,abba nem tudok beleszeretni. Így futólag rendben volt a külseje,abból a kevésből amit a viselkedéséből láttam megállapítottam,hogy normális,kedves,szerény,tehát mondhatjuk,hogy kedveltem,de nem is beszélgettünk sokáig,így nem is volt nagyon eszembe,nem is gondolkodtam rajta.Ha láttam,gondoltam,hogy itt az a jófej csaj és kész.Aztán úgy alakult,hogy beszélgetni kezdtünk,az első pár alkalom még nem is tett rám olyan mély benyomást,csak tovább erősítette a véleményemet,hogy nagyon kedves,normális nő.De ahogy még közelebbről megismertem,egyre többet volt az eszemben,aztán lassan szerelmes lettem belé.És az érzés minden találkozásnál erősödőtt:-)A végén már őrülten szerelmes voltam belé,egész nap csak rá tudtam gondolni,valósággal üldöztem a szerelmemmel.Sajnos nem viszonozta,de mindig is meghatátozó személy lesz a életemben. Az aranyos csajból az istennőmmé vált:-)
2017. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ezt nagyon aranyosan írtad le ^^
2017. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mokrativ válasza:

Van egy nő, sokáig csak ismerősök/barátok voltunk, idősebb is nálam jóval, nem is mondanám esetemnek, de elkezdtünk több időt együtt tölteni, s teljesen váratlanul mintha fejbe vágtak volna, s minden alkalommal megszólalt bennem a bitter sweet symphony, amikor hozzám ért, egyszer majdnem össze is estem, életemben ilyen nem volt sose (persze minden rózsaszín felhő más), kamilláztam is nagyokat, s egyben iszonyat kellemetlen volt számomra.

2 hétig bírtam, aztán elmondtam neki, mert nem akartam sem magamat kínozni, sem játszmázni. Kedves volt, mondta, h bízzak meg benne, bármikor feleségül venne, de nem működnénk. Szóval maradtunk közös tisztelettel barátok, de ettől függetlenül örülök, hogy volt egy ilyen élményem is :)


30/L

2017. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy lány, akit 20 éve ismerek. Eleinte csak a legjobb barátnőm volt, majd észrevettem, hogy mindig jobban megnéztem, mint más lányokat, és az elmúlt kb 4 évben láttam be, hogy nagyon szeretem őt... Azonban részemről ez csak plátói dolog maradhat, mert a barátságunk sokkal fontosabb nekem.
2017. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

most vagyok így vele:(

18/L

2017. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!