Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Nos gondolom mindenkinek van olyan érzése hogy milyen fiú jön be neki. Eddig én mindig azt mondtam magas legyen, sötét hajú,barna szemű. De semmiképp ne szőke és kék szemű. Csakhogy ez a fiú kék szemű és szökés barna haja van. De az a lényeg hogy neki el mondhatok mindent. Mondta mindig itt lesz és ha baj van segít. Ha vele beszélek olyan furcsa érzés. Valami olyan ami nem mindennapi. A szívem verése fel gyorsul. (nem vagyok egy mosolygós,vidám ember)de ha vele vagyok mosolyra fakadok. Ha el megy bánatos vagyok és vissza állok a regibe.

se



2017. ápr. 18. 22:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A se a végén véletlen volt :)
2017. ápr. 18. 22:45
 2/4 anonim ***** válasza:

na igen, ez a szerelem :)


amúgy én is szőkébe lettem szerelmes, pedig csak a barnák tetszettek (addig :D ) azóta persze a szőkék is :D

2017. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mosolyogsz körülötte akkor eléggé valószínű. Én egy olyan lányra is rámosolygok akit nem is ismerek, ha szimpatikus:D
2017. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. ápr. 19. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!