Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

17/F Van egy lány csoport társam akibe már több mint egy éve szerelmes vagyok. Nagyon sokat gondolok rá és szoktunk beszélgetni is de sajnos én az a fajta fiú vagyok aki nehezen nyílik meg egy olyan lány előtt aki tetszik neki mint az előtt aki nem.

Egyre jobban érzem, hogy kezd bántani az, hogy nem teszek semmit. Félek attól, hogy elkésem.



2017. ápr. 19. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond mrg neki hogy szerel.es vagy belè mert ha túl sokat vársz ès látod hogy már van valakije az mèg rosszab mint egy visszautasitas mert esèlyt se kaptal arra hogy vele legyèl! Remèlem èrted!
2017. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen értem és ezzel tisztában is vagyok.

Csak sajna nem olyan egyszerű oda menni és mondani.

Gondoltam arra is, hogy írok neki egy levelet de olyan furának érzem hogy levélben írjam meg neki az érzéseimet.

2017. ápr. 19. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat az teny hogy irasban konnyebb. Eleinte en is fb-n irtam de aztan rajottem hogy nagyon gáz. Sztem hivd el valahova es mond el neki mondjuk setalas kozben! Utana konnyebb lesz hidd el
2017. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, már csak bátorság és meg felelő alkalom kell arra, hogy elhívjam mivel nem néz ki jól, hogy egyszer csak hozzá vágom hogy mi lenne ha elmennénk vaahová.

Legalább is szerintem.

2017. ápr. 19. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyi tesó no para, én 4 év után valottam be éppen tegnap:'D
2017. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Remelem felszeded!
2017. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó! :D

Köszön a segítséget és a biztatást! :D

2017. ápr. 19. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezzel indíts, hogy szerelmes vagy belé, mert ez elijesztheti.

Inkább csak hívd el valahova, fordíts rá időt/energiát, és hidd el, rájön!

Meglepheted apró figyelmességekkel, vagy akár csak megkérdezheted néha, hogy van, a legtöbben ezt is tudjuk igazán értékelni.

Szóval legyél türelmes, ne kapkodj, de azért ne is bambuld el a dolgot, érezze a közeledésedet egyértelműen!

2017. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem sejti. Meg mostanában segítettem a nehéz bőröndjeit vinni meg stb.
2017. ápr. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!