Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a rasszista...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a rasszista családomnak hogy félig roma lány a szerelmem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én 17 éves fiú vagyok,a lány 19,az édesanyja roma,az apja magyar,bevallom én is kicsit rasszista vagyok,de a szerelem utat tört,és abszolút nem látszik rajta hogy cigány,nagyon értelmes és intelligens,kulturált lány,egyetemre készül,tehát nem az a sztereotíp "putris,iszákos,vastolvaj" akik a cigánysoron élnek,szép házuk van stb.A szüleim/nagyszüleim ezt nem tudják de vmikor el kell mondanom,nagyon rasszista az összes rokonom,nem tudom hogy tudnám elfogadtatni,mit tudnátok javasolni?

Válaszotokat köszönöm!



2017. ápr. 11. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok vannak egyutt a lannyla hanem te, es nem is nekik kell szeretniuk hanem neked. Egyebkent mutasd be a lanyt, had ismerjek meg ok szemelyesen, aztan ha nem tetszik nekik, akkor meg ne erdekeljen.
2017. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd be nekik de ne mond hogy cigány. Jobbat nem tudok ha nagyon rasszisták.
2017. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán annyi az árulkodó jel hogy holló fekete a haja,és kicsit a szeme formája,ennyi,viszont ennyiből látszhat,plussz ha meglátják az anyját úgy is kiderül..
2017. ápr. 11. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előszörr mondd el a családodnak, h pl. egyetemre készül, stb. és, hogy szeretnéd bemutatni a lányt. Utána pedig csak el tudják dönteni
2017. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a probléma h ha a családod annyira rasszista akkor kevés esély van az elfogadásra. Viszont próbáld meggyőzni őket.

Végülis neked kell vele lenni, szeretni, és nem nekik.

2017. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám sincs oda értük, de uncsim barátnője roma mégis szeretik, és nem is dolgozik, jó igaz hogy 20% osan működik a vesélye és vani 5 órát kórházba van miatta.
2017. ápr. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen valaki bármennyire is rasszista, kivétel mindig van :)

Énis rasszistának tartom részben magam és a romákat ki nem állhatom. De akik tényleg beilleszkednek a tásadalomba, normálisak, tanultak, főleg hogy egyetemre készül, tiszták, akkor engem az sem érdekelne ha afrikai néger lenne.


Ismerek jelenleg is ilyen lányt akiről te is beszélsz és nagyobbra tartom mint néhány magyar lányt.


Szóval szerintem nyugodtan elmondhatod a szüleidnek második vagy harmadik találkozáskor, ha látják hogy milyen illemtudó, biztosan nem lesz egy szavuk sem.

2017. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!