Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem keresem akkor lehet h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresem akkor lehet h megint erdekelni fogom?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon oda voltam erte es ezt o is tudta viszont nem tudott belem szeretni vissza ment elozo baratnojehez. Ha azt latja majd h mar nem erdeklodom iranta (ezen kivul minden okes volt koztunk) akkor lehet ha nar szakitottak utana vissza talal hozzam? :/

2017. ápr. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azért ennyire könnyen nem megy a bab a levesbe . Nem fog könynyen menni. Kivétel ha a lány majd később keres vagy jobbat talál . Sajnállak tesóm.
2017. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amugy #1 az megvan h ezt egy lany irta? Es egy fiurol beszelt? Vagy nekem van gond a szovegertesemmel? Mert akkor tenyleg bocsanat.
2017. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk... A remény hal meg utoljára:/
2017. ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen megalázkodó. Ha nem érdekelted akkor haljon bele az előző barátnőjébe. A lényeg hogy tereld el róla a gondolataid, foglalkozz mással. (pszichológia, amibe energiát fektetsz, az fejlődik [ilyen alapokon nyugszik egy tucat lelki betegség is])
2017. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) valóban lány vagyok :D

Az a baj nagyon bele szerettem és még nem szerettem soha senkit így, szóval jó nehéz lesz feldolgozni. Sajnálom hogy mások is járnak így :/

2017. ápr. 19. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!