Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevêsbé keresem a pasit akinek eddig kimutattam az érzelmeimet, és fölényben volt, nem fogom keresni, érdekelni fogom jobban? észreveszi magát? Vagy csak akkor ha tényleg érdeklem, máskülönben beletörődik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beletörődik.
2012. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is ùgy érzem..az a baj
2012. okt. 24. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is beletörődik.

Pont így jártam én is. elrontottam az elején, és ezt már nem lehet megmásítani. Ha újra kimutatnám amit még mindig érzek, csak elbízná magát, és ugyanúgy játszana velem mint azelőtt. Most hogy direkt eltávolodtam tőle, már le se car, ha véletlenül összefutunk, elbeszélgetünk, jópofizik, de már nem akar tőlem semmit. Persze ha rámásznék, nem rúgna le magáról, de nekem így már nem kell. Ő meg nem fog teperni értem, az biztos. :(

2012. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akihez már ilyen módszer kell, az egy hideg tuskó. Én azt mondom, hogy most lépj, míg nem késő.

De lehet, hogy te is a bunkó típusú pasikra buksz. Akkor majd eldöntöd. Én kidobnám.

2012. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!