Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rokon,3evvel fiatalabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rokon,3evvel fiatalabb, esetleg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Szuleim elvaltak, mindketten uj part talaltak. Apukam nejenek a batyjanak a fiatol lenne szo. Szoval kozos ver nelkuli unokatestverek vagyunk. A problema ezen kivul az az hogy o 13 eves en pedig 16. Tudom ilyen korban ezek a szamok nagyon brutaliasak. 13 evesen pedig a legtobb fiu meg teljesen eretlen es gyerekes, a parkapcsolatrol pedig fogalmuk sincs. O mas. 4 eve ismerem de ez az erzes par honapja alakult ki bennem. A szemelyisegebe szerelmes vagyok, egyszeruen imadom, de szexualis kapcsolatot nem tudnek elkepzelni vele, habar mar beszeltunk rola de csak ugy altalanossagban. O szerelmes belem de en nem vagyok biztos benne hogy ugyanigy erzek.. A kovetkezmenyekkel mindketten tisztaban vagyunk es azzal is hogy ebbol nem lesz/lehet semmi. Attol felek hogy mi van ha megis o az igazi? Voltak mar kapcsolataim de egyikben sem ereztem olyan erzeseket mint most. Nem szeretnem feladni a remenyemet a boldogsagra vele csak azert mert vannak nehez akadalyok. Esetleg arra is gondoltam hogy varnank meg par evet es utana ujra megprobalnank a dolgot, de a rokonsag problema meg mindig jelen lenne. Nem szeretnem pedofilnak es betegnek erezni magam de sokszor megkapom a barataimtol amikor nagy nehezen beszelek nekik rola. Szerintetek van ra esely hogy mi ketten valaha is boldogak lennenk vagy felejtsem el es ismerkedjek meg egy korombeli taploval?( ugyanis csak olyanokat ismerek) Ha ez nem szerelem akkor mi?

2017. ápr. 21. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom elég fiatal vagy még ahoz hogy az igazin gondolkodj...16 évesen még inkb bulizz és élvezd az eleted :( hiddel sokkal jobb az..

És hát a srác akkor is ha te ugy gondolod hogy ő más...akkoris csak 13 éves . CSAK és ő aztán tényleg fiatal.

Szoval szerintem gondolkodj ezen még kicsit :)

2017. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
52%
Várjatok még egy pár évet, hogy úgymond amikor vele vagy valahol ne úgy nézzetek ki mintha az öcséd lenne (ezt nem sértésnek szántam remélem érted mire szeretnék kilyukadni) ,ez a rokonságos dolog meg elfogadható hiszen nem vagytok vérszerinti rokonok. Egy pár év múlva ha együtt lesztek valószínűleg nem is fog feltűnni az a különbség
2017. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!