Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért folyton a rosszlányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyton a rosszlányok tetszenek meg?

Figyelt kérdés

Ezt nem ugy ertem, hogy prostik. Hanem kb mint a fiuknal a rosszfiuk a lanyoknal is nagyjabol ugyan ezt jelenti. Szorakoznak a pasikkal, vagy tobb is van nekik egyszerre, sok baratjuk volt mar. Nagyon szepek altalaban, magabiztosak kicsit nagykepuek is akar, mert megtehetik.

De most nem az ilyen legalja kategoriara gondolok, hanem akik altalaban igenis ertelmes lanyok de megis olyan "gonoszak".

Nekem mindig az ilyen lanyok tetszenek meg nem ertem miert amikor en egy aranyos kis felenk szolid lanyra vagyok ha most igy magamba nezek, de megis mas tipusba szeretek bele. Nemtudom miert van az, pedig en egyebkent normalis srac vagyok legalabbis belul elegge romantikus vagyok meg ha kivulrol nem is latszik, ezert nem is kezdemenyezek altalaban hiaba vagyom ra, mert tudom hogy valoszinuleg ki tudnanak hasznalni. Csak igy meg nem vagyok boldog mert tudok azzal lenni akivel szeretnek. Egyebkent lenne eselyem mert jol nezek ki es a lanyoknak is tudom mit kell mondani, de komoly kapcsolatom meg sosem volt.

Lehetseges hogy egy ilyen csaj egyszer megvaltozzon es normalis kapcsolatot akarjon? Igazabol most is tetszik valaki de nem tudom kozelednem kellene-e.


2017. ápr. 22. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
tessék válogass: [link]
2017. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicces :) Szovegertes biztos nem megy tul jol :)
2017. ápr. 22. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te az a tömeg típus vagy, akivel ellehet sakkozgatnia a lánynak, hogy most egy kicsit jó vagy, de ha összejön a Gergővel akkor doblak, majd megint jó leszel.
2017. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!