Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek odamenni a lányhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek odamenni a lányhoz aki egész nap velem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van az osztályból egy lány(7.-esek vagyunk). 6.-ban jártunk de akkor nagyon összevesztünk és nem is beszéltünk tök sokáig. Közbe összejött egy másik osztálytársammal akivel azóta szintén szakított. Na most 1 hónapja megint nagyon jóban lettünk órákon át chateltünk, és még ekkor oda is mertem menni hozzá. Meg tudtam a barátjától, hogy újra összejönne velem, és igazából én is. Most volt nem rég a tavaszi szünet és elhívtam találkozni. Vagy tényleg nem tudott eljönni vagy csak le akart rázni..Nem tudom. És 3 napot voltunk suliban együtt és egy szót nem szóltam hozzá.(De ő se nyilván mert nekem kell kezdeményezni). Pedig mindig szemezünk, bámuljuk egymást. Haverokkal tök laza vagyok de amikor meglátom olyan feszültnek érzem magam. Valaki tudna tanácsot adni, hogy oda tudjak menni hozzá beszélgetni? Mindig a barátnőivel van ami kicsit zavar.

2017. ápr. 22. 18:06
 1/1 Xyz333 ***** válasza:

Légy tökös! Menj oda hozzá mindegy, hogy a barátaival van, hívd el beszélgetni kicsit. Aztán ha minden megy flottul, kérdezd meg randizna-e veled! Légy határozott, de mégis laza. Ne várd, hogy minden a karodba hulljon, tegyél érte!

Sok sikert!

2017. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!