Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ismerkedést kapcsolatteremt...

Az ismerkedést kapcsolatteremtést lehet tanulni vagy kamu baromság az egész? Mert akármilyen tanácsot adhat akárki, akkor is nekem és nem másnak kell odamenni!

Figyelt kérdés

Szóval: eléggé gátlásos vagyok, soha életemben nem mentem még oda senkihez ismerkedni. El se tudom képzelni hogy odamenjek.

Kismillió tanácsot olvastam a neten, könyvben stb az ismerkedés trükkjeiről, de az egész úgy ahogy van nem ér sz**t se. És miért nem?

Mert a legelementárisabb problémám semmilyen tanács a világon se segít át: hogy NEKEM kell odamenni az X emberhez!

Na és itt meg is halt az egész. Adhat nekem akárki akármilyen tanácsot, ha meg se merek szólalni ha már a szemkontaktus felvétele is lehetetlen nekem, akkor ennyi.


Ezért kérdem: mi értelme van a tanácsoknak? Arra ki ad nekem tanácsot hogy bátorságot mégis honnan szedjek?

Olyan ez mint egy éhhalál szélén álló embernek azt mondanánk: menj be a boltba és veygél pár zsömlét! Nem sok, 100 ft az egész!

Na de nekem nincs még 100 ft-om se!


2014. máj. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Baromság az egész, főleg az ilyen puá-s 200e-es lehúzások azok.


szemezés is lehúzható a wc-n. többször belefutottam már a villamoson, hogy szemezni próbál velem a csaj több percen keresztül is akár, amikor meg leszáll akkor látom, hogy mást smárol le. Ez mi a f*$zom?

2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
Így jártál rajtad egy kis pia segítene attól ellazunál és simán oda mennél minden csajhoz
2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

hát az az ismerettség ami pai hatására jön létre az nem kell.

a sötétben minden tehén fekete de egyszer eljön a világos is.


simán oda mennél minden csajhoz

2014. máj. 25. 21:35
 4/54 anonim ***** válasza:
Erre nem az ilyen ismerkedést "tanító" PUA-k fognak megoldást mondani, hanem egy pszichológus aki kicsit jobban ért a témához és nem azzal mész hozzá, hogy adjon neked csajozós tippeket, hanem hogy félsz az emberektől, ezen segítsen.
2014. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:

ha magad nem megy miért nem próbálod mással?

Ezt úgy értem haveroddal elmész szórakozni vagy csak simán az utcán lazultok stb...

És megbeszélitek ki lesz az nap a kerítő és ha jön egy jó csaj vagy valaki aki megtetszik megbeszéltek valami jelet és aki a kerítő bemutat csak ennyit h szia ismered a haverom xy-ont és ha kötélnek áll akkor mehet a dumálgatás :D

Működik Pesten sokat csináltuk

A lényeg h kb 5 perc beszélgetés alatt kérd el a telószámát ne fb meg f@ szom elérhetőséget, csak a számát és mond h majd keresed innentől megy a dolog magától :)

2014. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Gyakorlás teszi a mestert. Gyakorlás által fejleszthető csak ez a dolog. Meg fejben tudsz hozzátenni a hozzáállásoddal, és azzal hogy fejleszted magadat sok téren, hogy ne egy unalmas valaki legyél, aki béna meg szánalmas szövegeket tol.
2014. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek, ezek az anyagok hasznos tanácsokat adnak - de arra amikor már odamentél. Hogy onnantól menjen.

De odamenned valóban neked kell. Miért, mit szeretnél, ki menjen oda helyetted?

Hogyan indulj el? Megmondom. Ülj le,. feküdj le, és nézz magadba. Mitől félsz? Mi az, ami kényelmetlen neked az ismerkedésben? Vannak nőismerőseid? Esetleg hozzád közelállók? Hogyan ismerted eg őket? Van lehetőséged hasonló úton ismerkedni? Milyen kifogásokat hozol, mikor oda kéne menni? Cáfold őket. Döntsd el magadban, hogy felül tudsz emelkedni ezen, és nincs mitől félned. Ha 5 év múlva visszanéznél, mit szeretnél látni?

Igen, valószínűleg lesz egy-két kudarcod, na és? Minden repülés egy zuhanással kezdődik.

Döntened kell, és változtatnod kell a hozzáállásodon. Az akadályaid illúziók. Csak a fejedben léteznek. Szórd ki őket, az egész szemetet. Vegyél néhány mély levegőt, és menj oda! Hidd el, hogy megéri!

2014. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

szerinted hány haverom van? nulla.


ha magad nem megy miért nem próbálod mással?

2014. máj. 25. 22:20
 9/54 A kérdező kommentje:

fordítsuk meg a szitut.

én kinek adnám meg a számomat 5 perc után. az atyaúrisetnnek se. szó se lehet róla.

jó hogy ne a lakáskulcsomat adjam oda.


A lényeg h kb 5 perc beszélgetés alatt kérd el a telószámát

2014. máj. 25. 22:22
 10/54 A kérdező kommentje:

nem fogok odamenni.

inkább a halál. nem vicc nem túlzás.

pszichiátriai eset vagyok?

lehet.

de hát ez van.


Vegyél néhány mély levegőt, és menj oda!

2014. máj. 25. 22:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!