Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek a fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek elvileg tetszem, de nem tudom mit tegyek, ha komolyabbra fordulna a dolog.

Bulizik, iszik (nem vészes mennyiségben, csak hétvégén, de akkor igen), és hülyíti a lányokat, de valahogy én mégis beleszerettem..

Nem akarok naiv lenni.. de mi van, ha velem másmilyen lenne?

Maradjak tőle távol, vagy mihez kezdjek, ha lép?

Tudom, hogy egy embert nem lehet, és nem is kell megváltoztatni, de próbáljak meg hatni rá valahogy?

Egyébként nem egy suliba járunk, de a két iskola pont egymás mellett van..

El vagyok veszve, segítsetek!

17/l, 17/f


2017. ápr. 23. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!!

Van olyan osztajtarsam aki igazi genyo fiukkal es lanyokkal is de kepes volt komoly kapcsolatot tartani egy lannyal fel evig de egy 13 evestolez is jo.

Udv! 13F

2017. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt.. Nézd meg milyen veled, törődik-e veled, hasonlók és utána dönts.. Persze ez csak akkor történhet meg ha már együtt lesztek.
2017. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!