Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek én most ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek én most ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy fiúval.Nemtudtam hogy ő meleg-e hanem csak láttam az utcán és gyanús volt kicsit,azthiszem van szemem az ilyesmihez.Nemsokkal később megtaláltam facebookon.100 ezres kisvárosban élünk ami 1.melegként borzalmas 2.bárkit könnyen megtalálsz ha tudod legalább az iskolája nevét ahová jár

Lényeg

Ráirtam és megkérdeztem mi a helyzet vele.Nem e meleg,nem e gondolt még rá hogy fiúval legyen

Az első pillanattól nagyon zavarodott volt.

Rengeteget beszélgettünk,találkozgattunk most pedig minap mikor beszelgettünk végre kinyögte hogy neki az lenne az ideális ha énis keresnék magamnak egy barátnőt,ő is keresne és a lányok mellett mi még találkozgatnánk és szexelnénk.Megjegyzem a fiú 18 éves és még nem volt lánnyal sem,nem csókolózott lánnyal se semmi,pedig nagyonszép fiú.Én 17 vagyok,túlvagyok már sok lányon és egy pár fiún is.Tudom biztosan hogy meleg vagyok és nem akarok már lányoktól semmi többet barátságnál.

Engem eléggé zavar ez amit ő szeretne tőlem,ez a"szedjünk össze lányokat és mellette szexeljünk"

Nem feltétlenül akarok vele kapcsolatba lenni de tény hogy könnyen megszeretek valakit ha közel kerül hozzám

Azt pedig nem akarnám hogy én megszeressem őt neki pedig ne legyek több mint egy f u c k buddy

A fiúnak egyébként nagyon megkapó személyisége van.Határozott,komoly,van ízlése,szépen beszél és viselkedik,okos és beszél franciául(ami elég sexy) és persze nagyonjól néz ki,pontosan olyat amilyet el tudok képzelni magamnak.Azt elfelejtettem mondani hogy rákérdeztem izgatja-e a vagina és aztmondta nem túlzottan,inkább a hímvesszők de ennek ellenére is ő csak lánnyal tudja magát elképzelni egy kapcsoltban.Mit kellene én most tegyek?Legyek türelemmel és várjak még míg rájön mit is akar és reméljem hogy én leszek az?Beszéljek neki arról hogy engem kicsit zavar ez a mostani helyzet,zavar amit ő akar?Nem feküdtünk még le,csak smárolgattunk meg kivertük egymásnak.Félek hogyha rájön hogy mégis meleg akkoris egy ilyen hülye péniszfej aktív lesz aki mindent és mindenkit megdug.Miket tudnátok nekem

tanácsolni ?

Bocsi a béna kifejezésekért,nem engedett át másképp a szűrő



#meleg #Bárátextrákkal #zavarodottfiú
2017. márc. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Sopron?
2017. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak a neveltetése, a szülők, környezet elvárása beszél belőle.

Fél a nyilt kapcsolattól, attól, hogy azért ebben az országban, és pláne egy kisvárosban azért másképpen néznek a melegekre.

Szerintem, először ezt beszéljétek ki, aztán hajrá!

2017. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Béla211 ***** válasza:
100%
szerintem is azért akar mind kettőtöknek barátnőt ,hogy senki ne gondolja igazából,hogy melegek vagytok.De beszélj neki az érzéseidről és mond meg neki ,hogy te ezt nem szeretnéd.De amúgy nem véletlenül nem volt még lánnyal ,mert nem vonzódik hozzájuk szexuálisan.
2017. márc. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Béla211 ***** válasza:
100%
Csak alibinek akarja, hogy senki ne szolja meg és ne nézzenek rá furán.De kérdezd meg és beszéljétek meg.
2017. márc. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok tanácsot adni,csak az a mondatod csapta ki a biztosítékot,hogy : 100 ezres kisvárosban élünk ami 1.melegként borzalmas .... gondoltál már arra,hogy egy 5 000 fős nagy faluban milyen?
2017. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Amiről te írsz az sokkal összetettebb mint gondolnád. Ez a fiú össze van zavarodva, és fogalma sincs mit tegyen. Úgy gondolom több mint biszexuális, a fiúk fele hajlik szexuálisan. Lehetséges, hogy érzelmileg inkább lányokkal szeretne kapcsolatot elképzelni, ennek két oka lehet: 1. csak lányba volt eddig szerelmes, és fiúba nem, így nem tudja elképzelni milyen is lehetne egy fiú-fiú szerelem. 2. a társadalmi nyomás miatt, úgy érzi ez számára elég nehéz lenne kivitelezni.

A leírtak alapján úgy gondolom mindketten vonzódtok egymáshoz, a kérdés csak az hogy az ő részéről ez mit is jelent pontosan.

Úgy gondolom a jelenlegi helyzetben az lenne a legjobb ha tisztáznád vele az érzéseid. Mond el, hogy sokat jelent neked, és vele szeretnél lenni. Értesd meg vele, hogy egy kamu barátnőnek semmi értelme sincs. Hazugságban élni, átverni mindenkit, stresszben élni nem a legegészségesebb.

Szerintem nincs miért aggódj azért, hogy ez a fiú ilyen lesz. Két okból is: 1. ahogyan leírtad a viselkedését, szerintem ő is inkább egy kapcsolatra vágyna, nem pedig futó kalandokra. 2. ha mégis ilyenné válna, nem tehetsz te semmit ellene.

Szerintem ha tetszik ez a fiú, ragadd meg az alkalmat és ne veszítsd el. Ha további segítségre lenne szükséged keress meg privátban!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. márc. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyek a szememben nem csak a kérdezőnek de akik hasonló helyzetben lévő meleg/biszex fiataloknak is sokat jelent a vállaszod kedves "A pszchiológus" Köszönöm !Kedves kérdező kitartás számodra gondolj arra hogy sokan annyira félnek hogy kiderul hogy ők mások hogy rém álmaik is vannak emiatt. Nem a szégyen hanem a félelem miatt hogy a társadalom őket gyűlölné és kiközösítené. Neked itt van a srác aki nem akarja hogy más tudjon róla ,hogy ő meleg. De a komunikácio sokat segíthet rajtatok .Mond el hogy mit érzél és biztasd hogy négyszemközt ő is merjen beszélni az érzelmeiről . Remélem hogy minden jól fog alakulni köztetek ! Üdv 17/F
2017. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!