Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyire ne járjunk osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ne járjunk osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy sokan írták, hogy ne keress köztük, viszont ha tényleg megtetszik és en is bejövök neki, akkor csak azért ne jöjjünk össze mert osztálytársak vagyunk? Számtalan sztorit hallottam arról, hogy titkolóztak meg megunták egymást, stb. Nem értem miért kell ilyenkor egyből a szakításra gondolni? Tudnátok tapasztalatokat is írni, és hogy mi volt az ilyen osztt.-osztt. kapcsolatotokban a legnehezebb?
2017. ápr. 24. 17:24
 1/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem csak akkor éri meg, ha biztos vagy benne, hogy mindent szeretsz benne vagy elfogadod. ( Olvass SzJG-t! Nekik sikerült. )
2017. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem volt ilyen ebben kb semmi sem igaz 3 évig voltam együtt az osztály társammal annak örültem hogy egésznap minden percben (mellesleg padtársam volt)együtt vagyunk ❤❤ és szerintem ő is L/16
2017. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
osztálytárs lány megtette, szerelmi háromszög alakult ki és most mindennap megy a vita mindenki örömére, szóval max akkor ha nem az osztály előtt élitek az életeteket.
2017. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a főnökömmel jártam, mikor vége lett nem baszott ki, szóval nincs hátrány :D
2017. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az volt hogy két legjobb barátom, akik mindketten osztálytársaim jöttek össze, decemberben (együtt vannak, mielőttmég). Nekik szerintem az volt a nehéz, hogy mi hárman egy külön csoportot alkotunk az osztályon belül, mert kicsit ki vagyunk rekesztve, na és eleinte fura volt nekem nagyon, meg hogy ott fogják egymás kezét, fekszenek egymáson, csókolóznak... De visszatérve, a barátnőm nagyon nem szereti ha mások rosszat gondolnak róla, vagy ha kritizálják, a kapcsolatuk szempontjából meg az volt nehéz, hogy megtalálják az egyensúlyt, hogy legyenek együtt, de a baráti társasággal is, kimutassák egymásnak az érzéseiket, de ne legyen túl sok...

Szóval szerintem kb. ezek voltak, de én csak mint külső szemlélő mondom ezeket, nem olyan, mimt aki átélte

2017. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, megy a zöld patsi! ;) Utolsó a barátnőd aztán nem volt többet a barátjával, mint veled?

Ha igen akkor ez zavart téged, vagy megértetted?

2017. ápr. 24. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Osztalytarsam a baratnom. 5 honapja egyutt. CSAK akkor jojjetek ossze, ha tenyleg vannak kozos temak, meg kozos erdeklodesi kor, es nem kulonboztok nagyon.. Szerelem csupan nem eleg
2017. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 9 hónapja vagyok együtt az egyik osztálytársammal. Régebben én is azt az elvet vallottam hogy osztálytárssal nem szabad kezdeni, de szerintem meg lehet találni az egyensúlyt a barátok és a barátod között (nekem ez kissé nehezen, de sikerült). Leginkább az lehet gáz, ha utána szakítotok; hogy azt ő és az osztály hogy reagálja le. Nekem ilyen szempontból még vesztenivalóm sem nagyon volt, hiszen végzős vagyok.

18L

2017. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!