Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon rossz ötlez osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ötlez osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön az osztálytársam. Most kilencedikesek vagyunk. Nyárunk már voltunk moziba,de akkor még nem annyira érdekelt. Aztán első nap együtt mentünk be a suliba. És egy ideig mindig nèzett. Aztán összejött egy csajjal,de akkor is ezt csinálta. Sőt,akkor közelebb kerültünk egymáshoz. Aztán szakítottak,majd egy másik lánnyal is összejött,de akkor nem annyira beszèltünk,meg semmi. Aztán 1-2 hete szakítottak a csajjal,és most meh van amikor a legaranyosabb fiú,van amikor ràm se nèz,meg semmi. Bár ma is nagyon jól elvoltunk,meg mindig elveszi a telefonom,és olyankor ír a barátnőmnek,de van mikor màsnak is. Ez mièrz van? Bejövök neki vagy nem? Rossz ötlet összejönni vele?.
2017. jan. 24. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Aki hetente cserélgeti a barátnőjét azzal ne akarj összejönni.Akkor csak mégjobban fájna neked.

Tegyük fel ha össze is jönnétek egy kis idő után megun és kidob és éveken keresztül nézheted a gyerek arcát mivel egy osztályba vagytok.Egy idő után már egy levegőt se tudnál szívni vele...

2017. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon. Hidd el. Tapasztalat cica. Ne rontsd el a tinikorod kezdetét. Én is egy ilyenbe szerettem bele. Csak későn jöttem rá. De gondolhatod ki húzta a rövidebbet. Rettenetes volt egy osztályban tölteni a megmaradt egy évet. Te ne követsd el ezt a hibát!
2017. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet jobb ötlet hanyagolni. Köszönöm a válaszokat.☺
2017. jan. 25. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!