Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy járjunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Hogyan érjem el hogy járjunk?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok és van egy lány kiért megbolondulok.Nagyon sokat,szinte egésznap chatelünk egymással,ki is járunk.Nagyon bízunk egymásba,megosztunk egymással bizalmas dolgokat,élvezzük egymás társaságát.A gond ott kezdődik hogy nekem még sosem volt kapcsolatom így a tapasztalatok hiányoznak,míg ő azért már megtapasztalta milyen kapcsolatba lenni.Kérdésem az lenne hogy hogyan érjem el hogy ebből több legyen,járjunk egymással.Hogyan adjam tudatára hogy ő a mindenem és többet akarok?És mèg egy..Ha véletlen smárolásra kerulne valamikor sor..mit kéne hogy várjak?Sosem smároltam.Fel lehet erre készülni vagy ezt mindenki tudja ösztönösen?

2017. jan. 24. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Először bókolj neki néha néha. Aztán ilyen kisebb célzásokat is tehetsz mint például: "Tudod hogy szeretlek😅"

És ha látod hogy tetszel neki akkor el is mondhatod neki mit érzel iránta. A csók miatt meg ne izgulj! Zsigerből jön. Max annyit tudok tanácsolni hogy valószínüleg a lány arra vár hogy te kezdeményezz. De ha tudja hogy még nem volt kapcsolatod akkor ő fog. A csók közben engedd el magad. Nestresszelj és ne szorítsd össze a szád. Kb. Ennyi. Remélem tudtam segíteni :)

2017. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekete mágia.
2017. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.De hallottam olyan baromságokat is hogy nem szabad az orra alá vágni hogy "szeretlek".Most ebben van valami?

Mert én elmondanám neki szívesen csak hát van aki azt mondja h ezzel elrontanám :/

2017. jan. 24. 14:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Fekete mágia?...hmmmm..tetszik ;)😂
2017. jan. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!