Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elkisérni a lányt aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkisérni a lányt aki tetszik miközben az egyik barátnője is ott van?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem egy lánnyal aki tetszik nekem, hogy elkisérem a vasútállomásra az utolsó tanóra után. Később hozzátette hogy mindig a barátnőjével megy és hogy ő is ott lenne. Első alkalommal kisérném el és ez így nekem és szerintem neki is egy kicsit furcsa lenne. Bele mennyek így is vagy inkább keressem az alkalmat amikor egyedül van?

Mindannyian 15 évesek vagyunk.

Válaszokat előre is köszönöm!


2017. ápr. 24. 21:44
 1/1 anonim válasza:
Szerintem első alkalommal még nem baj ha ott van a baránője következő alkalommal pedig legyetek kettesben. Sok sikert!
2017. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!