Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk barátnőmmel, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátnőmmel, aki hihetetlen gyönyörű. Hogyan tudnék még más lányt értékelni, ezek után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szexuálisan. Testileg hogy tudnék máshoz is vonzódni.

Nézegetek most képeket más lányokról és... jó persze még szerelmes vagyok... de nem nagyon fog meg más valaki.


Egyébként nem vagyok túl pasi. Kb 10-es skálán 5-ös. Az exem 9-es volt.

És tudom jól hogy kb 4,5,6-os lány illik hozzám.


Van itt olyan (akár pasi), akinek volt egyszer egy nála sokkal szebb párja? Mesélj!


2017. ápr. 24. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem csodálom, hogy szakított veled :), csak ebből a pár sorból azt mondom, hogy túl sok vagy....
2017. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb, hogy ne értékeld alul önmagadat. Miből gondolod, hogy te rosszabb voltál, mint ő? Szerintem adj időt magadnak, higgadj le kicsit. Nem fog menni a párkeresés, ha magadban keresed a hibát.
2017. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit több önbecsülést! :) Ne kapkodd el a dolgot, majd jönni fog valaki, aki mindenben 10-es lesz számodra.
2017. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előfordult 2 ilyen is,fiatalabb koromban,én szenvedtem,féltékenység ilyenek.

Ma már csak nevetek a dolgon 40 évesen,akkor a falra másztam:)

2017. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled, meddig tartott a kapcsolatotok?
2017. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok s pár éve nem találtam szépnek magam. Aztán egy akkori álompasim kiderült hogy szerelmes belém és nagyon is tetszedtem neki. Aztán szép lássam addig addig udvarolgattak hogy rájöttem hogy igenis szép lány vagyok emellett még nem is átlagos. Szerintem fokozatosan neked is megjön az önbizalmad csak bízz magadba. Lehet hogy nem is egy ötös fiú vagy hanem egy nyolcas csak még nem vetted észre.
2017. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8-asss???? húh :) húha, na izé... mármint...
2017. júl. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!