Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs bátorságom odamenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bátorságom odamenni egy gyönyörű csajhoz aki hihetetlen módon tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 20:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Felejtsd el a csajt akkor vagy növessz tököt.
2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Tedd barátzónába.
2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
nem veszíthetsz semmi rosszat, max a csaj visszautasít. de ha meg sem próbálod...
2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
ha nem mész oda akor majd én oda megyek helye tedd
2013. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Nadraguja válasza:
100%
Ne rohand le azzal, hogy tetszik. Próbálj barátkozni vele ismerjen meg, utána startolj. Addig ne is hajts rá.
2013. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

100% hogy visszafog megérzi, ha nincs önbizalmad , meg azt is , hogy te gyönyörűnek tartod és ez még el is üldözi.

Kicsit nézzed le és úgy menj oda hozzá..már nő az esélyed.

Mondjunk bátorság nélkül tök mindegy mit csinálsz mert annak csak szar vége lesz:D de legalább tanulsz ,ha elbaszod.

2013. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Igen,igen én is úgy terveztem hogy előbb csak barátkozok,bókolok vele,udvarolgatok aztán onnan meglátom hogy hogy viszonyul hozzám.Csak az a gond hogy ezt képtelen vagyok megtenni,egyszerűen nem megy.Már vagy 100szor lejátszódott bennem minden hogy hogyan fog válaszolni stb.,de én egyszerűen meg sem tudnék szólalni.....mi a fenét csináljak,nagyon gyötör ez az érzés hogy ott van minden szünetben és lehet hogy csak annyit kéne hogy elkezdjem és menne simán,vagy pofára esné,valami olyat mondana mint pl.nem tetszel,nem is ismerlek...ááááá én nem tudnám elviselni
2013. febr. 10. 20:46
 8/28 A kérdező kommentje:
hogy-hogy nézzem le?héééj olyan opció nincs és ne is legyen hogy "elbaszom"
2013. febr. 10. 20:51
 9/28 sni ***** válasza:
Akkor szedd össze magad, és ne játszd el az Amerikai pitét, hanem menj már oda hozzá! Jézusom, tegyél már magadba egy kis önbizalmat, a csajok annyira megérzik, ha félsz tőlük!
2013. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ha ennyire félénk vagy, írj neki facebookon :)
2013. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!