Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Amikor Palvin Barbit látom...

Amikor Palvin Barbit látom mindig rámtör egy olyan "bárcsak így néznék ki" érzés. Olyan gyönyörű az a lány hogy hihetetlen. Nektek még nem volt ilyen érzésetek? (Lányok)

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlenül gyönyörű az a lány sminkkel vagy anélkül is. És olyan jó neki hogy ilyen népszerű. Tisztára irigylem és szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

2013. márc. 20. 18:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Én nem csak akkor érzek így, ha őt látom, hanem sok más lány láttán is. Akik lehet, hogy nem modellalkatúak, és nem is magasak, de gyönyörű arcuk van, legalább olyan szép, mint neki. És elég sok ilyen lány van.
2013. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Beírtam egy keresőbe ezt a nevet és sok hasonló arcot dobott ki, úgyhogy gondolom azt találtam meg akire te is gondolsz. Hát... Nem kifejezetten lennék boldog, ha a barátnőm így nézne ki.


24/F

2013. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom... Szerintem nem kell akarnod úgy kinézni. Először is én nem látom olyan hihetetlenül szépnek, szerintem felejthető arca van, de ez a z én véleményem.

Szerintem mindenkinek megvan a maga szépsége. Sajnos ez ellen te sem tehetsz semmi, bár ha úgy érzed menj el modellkedni. :)

2013. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
igen de valljuk be Barbinak nagyon szép különleges arca van. egyáltalán nem tömegarc.!
2013. márc. 20. 18:22
 5/32 A kérdező kommentje:
2. szerintem mindenki örülne ha ilyen barátnője lehetne.te mért nem?
2013. márc. 20. 18:23
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek más az ízlése. Nekem személy szerint nem tetszik az a lány. Szerintem felejthető arca van, és én amúgy sem szeretem az ilyen vékony lányokat. A barátnőm nem vékony, és én őt látom gyönyörűnek.

Kinek a pap, kinek a papné. :)

2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg jellegzetes arca van, de ha definiálnom kéne a "szép" szót, nem őt hoznám fel példaként.

Modellnek tökéletes, minden tiszteletem azért, amit elért, de nem cserélnék vele.


19/L

2013. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%

Második vagyok. Számomra rettentő rideg arca van, amihez hatalmas tepsi száj társul. A frizurája a legtöbb képen nagyon mű, nem tetszik (nem szeretem a mű dolgokat). Ami az alakját illeti, hát az meg nincs neki. Olyan vékony mint egy nádszál. Se mell, se popsi, se csípő, se semmi. hozzá nem tudnék érni. Szerintem ez rengeteg férfinak nem tetszik, inkább csak a lányok gondolják azt, hogy igen.


24/F

2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%

A rideg arc nagyon találó kifejezés! Tényleg olyan.

Persze ettől még szép, de tényleg hideg.

2013. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ezt érzem, ha egy szép lányt látok, mivel szerintem én nagyon csúnya vagyok :/

14/L

2013. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!